سرخط خبرهای سازمان

بایگانی دسته بندی ها : دسته‌بندی نشده

در کنفرانس خبری شانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی مطرح شد: کنشگری و گفتگو همچنان مسیر ماست

شانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی برگزار می شود بیشتر بخوانید »

بیانیه جبهه اصلاحات ایران درباره تحولات افغانستان و خطر بازگشت طالبان

موضع اصلاح طلبان درباره قدرت گرفتم طالبان در افغانستان بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی به مناسبت درگذشت علامه محمدرضا حکیمی

درگذشت استاد محمدرضا حکیمی بیشتر بخوانید »

بیانیه سازمان عدالت و آزادی در پی تصویب طرح بحث برانگیز صیانت از کاربران فضای مجازی

رؤیای اجرای مدل چینی حکمرانی در کشوری که بیش از صد سال تجربه آزادی‌خواهی و دموکراسی‌طلبی دارد هرگز تعبیر نخواهد شد عموم نخبگان سیاسی، فرهنگی و دانشگاهیو احزاب، تشکل‌ها و نهادهای مدنی و اجتماعی را به اعلام مخالفت با این طرح فرا می‌خوانیم. به نام خدا در زمانه‌ای که ایران در آتش همه‌گیری بیماری کرونا دست و پا می‌زند و ... بیشتر بخوانید »

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی کنشگران و شهروندان را به مخالفت با طرح موسوم به صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی دعوت کرد

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی کنشگران و شهروندان را به مخالفت با طرح موسوم به صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی دعوت کرد بیشتر بخوانید »

در گفت‌وگو با علی ناظم زاده بررسی شد؛سیاست اصلاح طلبان اصفهان در برابر رد صلاحیت ها چیست؟

بررسی صلاحیت داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بسیار خبر ساز شده و مثل همیشه خبر از رد صلاحیت گسترده اصلاح طلبان می‌دهد. به گزارش خبرنگار ایمنا، موج رد صلاحیت‌ها این بار به قدری گسترده و بی سابقه بوده و تمامی اعضا شورای فعلی شورا شهر اصفهان رد صلاحیت شده اند. از خیل داوطلبان شناخته‌شده این جریان ... بیشتر بخوانید »

دکتر الهه کولایی در پانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی گفت: فعالیت سیاسی و نهادمند برای کشور در حال حاضر قابل قبول نیست

دکتر الهه کولایی در پانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی گفت: فعالیت سیاسی و نهادمند برای کشور در حال حاضر قابل قبول نیست و نیاز به بهبود دارد اما خوشبختانه کنش سیاسی و تلاش برای تغییر شرایط، براساس موازین قانونی دیده می شود. وی ادامه داد: در بحث سیاست خارجی و روابط بین الملل، ما ایرانیان که در ... بیشتر بخوانید »

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی: این سازمان در چارچوب جبهه اصلاح طلبان ایران از هیچ تلاشی برای نیل به مطالبات عمومی جامعه ایرانی فروگذار نخواهد کرد

. امیر طاهری، دبیر کل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در آستانه بیست و چهارمین سال تاسیس این حزب اصلاح طلب گفت: در ابتدا بر خود لازم می دانم، یاد همه آنها که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشتند، به ویژه کادر پزشکی که فداکارانه ایستادند و از جان مایه گذاشتند را گرامی داشته و برای هموطنان زلزله ... بیشتر بخوانید »

پانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

بیشتر بخوانید »

بیانیه سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در پی تشدید آلودگی هوا در کلانشهرهای کشور

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای با اشاره به افزایش آلودگی هوا در تعدادی از کلانشهرهای کشور به دلیل استفاده از سوخت مازوت ضمن یادآوری پیامدهای خطرناک بحران آلودگی هوا برای شهروندان، از مسئولان قضایی درخواست کرد با آمران و عاملان تهدید سلامت جان و روان جامعه بی هیچ چشم پوشی برخورد قاطع و بی ملاحظه‌ای داشته ... بیشتر بخوانید »

بالا