سرخط خبرهای سازمان

بایگانی دسته بندی ها : سیاست

در کنفرانس خبری شانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی مطرح شد: کنشگری و گفتگو همچنان مسیر ماست

شانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی برگزار می شود بیشتر بخوانید »

بیانیه سازمان عدالت و آزادی در پی تصویب طرح بحث برانگیز صیانت از کاربران فضای مجازی

رؤیای اجرای مدل چینی حکمرانی در کشوری که بیش از صد سال تجربه آزادی‌خواهی و دموکراسی‌طلبی دارد هرگز تعبیر نخواهد شد عموم نخبگان سیاسی، فرهنگی و دانشگاهیو احزاب، تشکل‌ها و نهادهای مدنی و اجتماعی را به اعلام مخالفت با این طرح فرا می‌خوانیم. به نام خدا در زمانه‌ای که ایران در آتش همه‌گیری بیماری کرونا دست و پا می‌زند و ... بیشتر بخوانید »

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی کنشگران و شهروندان را به مخالفت با طرح موسوم به صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی دعوت کرد

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی کنشگران و شهروندان را به مخالفت با طرح موسوم به صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی دعوت کرد بیشتر بخوانید »

قائم مقام دبیرکل سازمان عدالت و آزادی در گفت‌وگو با ایمنا: کارنامه ۴ سال حضور اصلاح‌طلبان در مدیریت شهری قابل دفاع است

پس از آغاز به کار شورای شهر پنجم و حضور اصلاح طلبان در شهرداری اصفهان، چالش‌های متعددی بر سر مسیر آنها قرار گرفت و طی ۴ سال گذشته اصلاح طلبان در شورای شهر و مدیریت شهری اصفهان و فراز و نشیب‌های فراوانی را پشت سر گذاشتند. به گزارش خبرنگار ایمنا، اصلاح طلبان پس از ۱۴ سال در انتخابات ۹۶ توانستند ... بیشتر بخوانید »

در گفت‌وگو با علی ناظم زاده بررسی شد؛سیاست اصلاح طلبان اصفهان در برابر رد صلاحیت ها چیست؟

بررسی صلاحیت داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بسیار خبر ساز شده و مثل همیشه خبر از رد صلاحیت گسترده اصلاح طلبان می‌دهد. به گزارش خبرنگار ایمنا، موج رد صلاحیت‌ها این بار به قدری گسترده و بی سابقه بوده و تمامی اعضا شورای فعلی شورا شهر اصفهان رد صلاحیت شده اند. از خیل داوطلبان شناخته‌شده این جریان ... بیشتر بخوانید »

بیانیۀ پایانی پانزدهمین کنگرۀ سالیانۀ سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

به گزارش بوی باران، بیانیۀ پایانی پانزدهمین کنگرۀ سالیانۀ سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی، پس از تصویب در کنگره، به شرح زیر منتشر شده است. بسم الله الرحمن الرحیم «والعصر. انّ الإنسان لفی خسر. الّا الذین آمنوا و عملوا الصالحات و تواصوا بالحق و تواصوا بالصبر» در این روزهای پایانیِ سال سخت و سوگبار ۱۳۹۹ و در آستانۀ ورود ... بیشتر بخوانید »

سرزعیم در کنگره پانزدهم سازمان: نیاز فوری جامعه، سیاستمدار اهل تغییر است

علی سرزعیم، اقتصاددان و نویسنده در ارتباط تصویری با پانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی گفت: در مقایسه با کارشناس و دیوان سالار، سیاست مدار سه کارکرد مهم دارد که دیگران نمی‌توانند آن را ایفا کنند. ریسک پذیری، تجمیع اراده‌ها و ایجا‌د هماهنگی سه کارکرد مهمی است که سیاستمداران دارند. کارآفرین سیاسی نیز یکی از مفاهیمی است که ... بیشتر بخوانید »

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی: این سازمان در چارچوب جبهه اصلاح طلبان ایران از هیچ تلاشی برای نیل به مطالبات عمومی جامعه ایرانی فروگذار نخواهد کرد

. امیر طاهری، دبیر کل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در آستانه بیست و چهارمین سال تاسیس این حزب اصلاح طلب گفت: در ابتدا بر خود لازم می دانم، یاد همه آنها که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشتند، به ویژه کادر پزشکی که فداکارانه ایستادند و از جان مایه گذاشتند را گرامی داشته و برای هموطنان زلزله ... بیشتر بخوانید »

پانزدهمین کنگره سازمان به صورت مجازی برگزار خواهد شد

پانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی یکم اسفند ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان، این کنگره با توجهه به شرایط همه گیری کرونا و دستورالعمل‌های وزارت بهداشت به صورت مجازی و با دعوت از برخی چهره‌های سیاسی کشور برگزار خواهد شد. بنا به این گزارش، در این کنگره ضمن معرفی برخی برنامه‌هایی ... بیشتر بخوانید »

نشانی غلط نباید داد جناب آقای روحانی!

امیر طاهری، دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی حسن روحانی رییس جمهور محترم ایران در اظهار نظری عجولانه و در مقام تمسخر و شاید کشف بزرگ پایان قرن گفت: «آنچه در آمریکا شاهد بودیم نشان داد دموکراسی غربی چقدر فشل و سست است» ضرب المثل معروفی در ادب فارسی هست بدین مضمون که: «یه سوزن به خودت بزن یه ... بیشتر بخوانید »

بالا