سرخط خبرهای سازمان

بایگانی دسته بندی ها : درباره سازمان

در کنفرانس خبری شانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی مطرح شد: کنشگری و گفتگو همچنان مسیر ماست

شانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی برگزار می شود بیشتر بخوانید »

شانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی در تیرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود

سخنگوی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی از برگزاری شانزدهمین کنگره‌ی سراسری این حزب در اواخر تیرماه سال جاری خبر داد. رضا سالیانی عضو شورای مرکزی و سخنگوی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در مصاحبه با سایت بوی باران از برنامه‌ی این حزب برای برگزاری شانزدهمین مجمع عمومی سالیانه‌ی خود در اواخر تیرماه خبر داد.رضا سالیانی با اشاره به ... بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی به مناسبت درگذشت علامه محمدرضا حکیمی

درگذشت استاد محمدرضا حکیمی بیشتر بخوانید »

بیانیه سازمان عدالت و آزادی در پی تصویب طرح بحث برانگیز صیانت از کاربران فضای مجازی

رؤیای اجرای مدل چینی حکمرانی در کشوری که بیش از صد سال تجربه آزادی‌خواهی و دموکراسی‌طلبی دارد هرگز تعبیر نخواهد شد عموم نخبگان سیاسی، فرهنگی و دانشگاهیو احزاب، تشکل‌ها و نهادهای مدنی و اجتماعی را به اعلام مخالفت با این طرح فرا می‌خوانیم. به نام خدا در زمانه‌ای که ایران در آتش همه‌گیری بیماری کرونا دست و پا می‌زند و ... بیشتر بخوانید »

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی کنشگران و شهروندان را به مخالفت با طرح موسوم به صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی دعوت کرد

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی کنشگران و شهروندان را به مخالفت با طرح موسوم به صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی دعوت کرد بیشتر بخوانید »

بیانیۀ پایانی پانزدهمین کنگرۀ سالیانۀ سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

به گزارش بوی باران، بیانیۀ پایانی پانزدهمین کنگرۀ سالیانۀ سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی، پس از تصویب در کنگره، به شرح زیر منتشر شده است. بسم الله الرحمن الرحیم «والعصر. انّ الإنسان لفی خسر. الّا الذین آمنوا و عملوا الصالحات و تواصوا بالحق و تواصوا بالصبر» در این روزهای پایانیِ سال سخت و سوگبار ۱۳۹۹ و در آستانۀ ورود ... بیشتر بخوانید »

سرزعیم در کنگره پانزدهم سازمان: نیاز فوری جامعه، سیاستمدار اهل تغییر است

علی سرزعیم، اقتصاددان و نویسنده در ارتباط تصویری با پانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی گفت: در مقایسه با کارشناس و دیوان سالار، سیاست مدار سه کارکرد مهم دارد که دیگران نمی‌توانند آن را ایفا کنند. ریسک پذیری، تجمیع اراده‌ها و ایجا‌د هماهنگی سه کارکرد مهمی است که سیاستمداران دارند. کارآفرین سیاسی نیز یکی از مفاهیمی است که ... بیشتر بخوانید »

دکتر الهه کولایی در پانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی گفت: فعالیت سیاسی و نهادمند برای کشور در حال حاضر قابل قبول نیست

دکتر الهه کولایی در پانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی گفت: فعالیت سیاسی و نهادمند برای کشور در حال حاضر قابل قبول نیست و نیاز به بهبود دارد اما خوشبختانه کنش سیاسی و تلاش برای تغییر شرایط، براساس موازین قانونی دیده می شود. وی ادامه داد: در بحث سیاست خارجی و روابط بین الملل، ما ایرانیان که در ... بیشتر بخوانید »

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی: این سازمان در چارچوب جبهه اصلاح طلبان ایران از هیچ تلاشی برای نیل به مطالبات عمومی جامعه ایرانی فروگذار نخواهد کرد

. امیر طاهری، دبیر کل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در آستانه بیست و چهارمین سال تاسیس این حزب اصلاح طلب گفت: در ابتدا بر خود لازم می دانم، یاد همه آنها که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشتند، به ویژه کادر پزشکی که فداکارانه ایستادند و از جان مایه گذاشتند را گرامی داشته و برای هموطنان زلزله ... بیشتر بخوانید »

پانزدهمین کنگره سازمان به صورت مجازی برگزار خواهد شد

پانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی یکم اسفند ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان، این کنگره با توجهه به شرایط همه گیری کرونا و دستورالعمل‌های وزارت بهداشت به صورت مجازی و با دعوت از برخی چهره‌های سیاسی کشور برگزار خواهد شد. بنا به این گزارش، در این کنگره ضمن معرفی برخی برنامه‌هایی ... بیشتر بخوانید »

بالا