سرخط خبرهای سازمان

افراطیون در مجلس جا خوش کرده‌اند

بوی باران| دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: ما باید قانون انتخابات را تغییر بدهیم تا مردم بتوانند علاوه بر اشخاص به احزاب نیز رای بدهند. این مساله شدنی است و نیازی به تغییر قانون اساسی ندارد.

مصطفی کواکبیان با تاکید بر اینکه ما برای همه ۲۹۰ کرسی مجلس کاندیدا خواهیم داشت ولو اینکه مجبور باشیم در برخی حوزه ها از کاندیدای اصول گرای معتدل حمایت کنیم، گفت: برای ما مهم این است که کسانی که سطح تخصصی پایینی دارند و مباحث افراطی را در پیش خواهد گرفت، وارد مجلس نشوند.وی در خصوص وضعیت وزارت علوم و گزینه جدید پیشنهادی رئیس جمهور گفت: بنده رئیس فراکسیون دانشگاهیان مجلس هشتم بودم و با این فضا کاملا آشنا هستم. یک عده بدون هیچ بررسی و مطالعه لازمی صرفا می خواهند با افرادی که از طرف دولت معرفی می شوند، مخالفت کنند. گویا آنها قسم خورده اند که با همه گزینه های پیشنهادی دولت مخالف باشند.

کواکبیان افزود: متاسفانه برخی دوستان افراطی در مجلس جا خوش کرده اند و هدف شان تنها مخالفت است. البته بهتر است که دولت نیز مشورت بیشتری با نمایندگان مجلس داشته باشد بنده از برخی از دوستان حامی دولت شنیدم که گلایه داشتند دولت اصلا با ما مشورت نمی کند این نکته قابل توجهی است که دولتمردان نیز باید به آن اهمیت بدهند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا