سرخط خبرهای سازمان

نصب‌ بنرهای‌ جنجالی‌ با‌ حمایت شهرداری‌ که‌ دلش‌ می‌خواست‌ وزیر‌ شود

بیلبوردهای صداقت آمریکایی پس از نصب و جمع آوری پرحاشیه در تهران و مشهد و اعتراضاتی که به همراه داشت، این بار سر از اصفهان در آورد و به صورت بنر در بخش هایی از شهر اصفهان نصب شد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیر، این اقدام تعجب برانگیز طی روزهای گذشته در اصفهان  و بعد از حمایت رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده هسته‌ای، در حالی صورت گرفته است که پیش از این، این بیلبوردها از سطح شهر تهران جمع آوری شده بود.
بنر صداقت آمریکایی که عکس آن را مشاهده می‌کنید، یکی از این بنرهاست که در زیر پل شهدای صفه در اصفهان و در جایگاهی که در مالکیت شهرداری اصفهان بوده و همچنین مدیریت و اجازه نصب بنر در آن توسط روابط عمومی شهرداری اصفهان صورت می گیرد، نصب شده است.
 سید مرتضی سقائیان نژاد، شهرداری فعلی و یک دهه گذشته اصفهان از چهره های شناخته شده اصولگرا در شهر اصفهان است که در روزهای آغازین دولت یازدهم، مانند روزهای آغازین دولت نهم تلاش گسترده‌ای را برای حضور در دولت انجام داده و رایزنی هایی با برخی چهره های نزدیک به دولت انجام داد.
 رسانه های نزدیک به اطرافیان وی نیز، چندین مرتبه از احتمال حضور وی در ترکیب کابینه به عنوان وزیر و بعد از آن  حضور به عنوان استاندار اصفهان و…. خبر دادند که البته هیچ یک از آن ها چهره عملی به خود نگرفت و وی در شهرداری اصفهان ماندگار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا