سرخط خبرهای سازمان

انتقاد رسول کربکندی از نمایندگان مجلس

رسول کربکندی گفت: سجادی، فردی متخصص و با شخصیت فوق العاده بالایی است و از افراد قابل اعتماد، تحصیلکرده و متعهد می‌باشد، اما تعجب می‌کنم که چگونه نمایندگان به این گزینه پیشنهادی رای اعتماد ندادند؟!

این کارشناس ورزشی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، در پاسخ به این سووال که آیا برگزاری برخی از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ در ایران عملی است یا خیر؟ اظهارکرد: خیر؛ این موضوع که امکانش وجود ندارد چرا که بازی‌های جام جهانی نیاز به امکاناتی دارد و اینکه بانوان نمی‌توانند در ورزشگاه حضور یابند هم مساله مهم دیگری است و به همین خاطر برگزاری بازی‌های جام جهانی در ایران را بعید می‌دانم.

وی با بیان اینکه با آمدن بلاتر به ایران می‌خواستند توجه به سمت ایران رود، عنوان‌کرد: هدف این بود که مشکلات بلوکه شدن پول فدراسیون حل و فصل شود و ارتباطی با مسوولان کشور داشته باشند که همه اینها کمک کند به اینکه امکان فراهم آمدن بازی‌های تدارکاتی باکیفیتی برای تیم ملی فراهم شود که البته خود بلاتر هم قول مساعدی به خصوص در بحث مسائل مالی نداده است.

این کارشناس با اشاره به صحبت بلاتر مبنی بر اینکه قرار است کرسی در فیفا به ایران داده شود، افزود: به هرحال در این سفر هم کاری باید می‌کرد؛ دادن کرسی خیلی مهم است و حضور آدم‌ها در برخی پست‌ها می‌تواند در تنگناها کمک به فوتبال ایران کند.

وی با بیان اینکه مهم است که کرسی در فیفا داشته باشیم، تصریح‌کرد: برخی از کشورهایی که جایی در فوتبال ندارند نماینده‌ای در فدراسیون آسیا دارند، ولی ما نداریم، به هرحال دادن کرسی امتیاز خوبی برای ایران است.

کربکندی در پاسخ به این سووال که به نظر شما بلاتکلیفی وزارت ورزش که نیازمند برنامه‌ریزی‌های بلند مدت است  به ورزش کشور ضربه نمی‌زند؟ افزود: من تعجب می‌کنم که تمام وزرا تایید شدند، ولی وزیر ورزش هنوز تایید نشده است. معلوم نیست مجلسی‌ها چه تفکراتی را دنبال می‌کنند و واقعا نمی‌دانم چرا گیر نمایندگان مجلس روی ورزش است، ولی قطعا این بلاتکلیفی به ورزش لطمه خواهد زد.

وی در خصوص نصرالله سجادی که نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد، گفت: سجادی، فردی متخصص است که فوق العاده شخصیت بالایی دارد و از افراد قابل اعتماد و تحصیلکرده و متعهد  است، ولی واقعا از این رد صلاحیت متعجبم!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا