سرخط خبرهای سازمان

همزمان با هجدهمین سال بنیان گذاری سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی؛ برگزاری کنگره سالانه حزب در زمستان سال جاری

اختصاصی بوی باران | نهمین کنگره سالانه سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی همزمان با هجدهمین سال بنیان گذاری این حزب در زمستان سال جاری برگزار خواهد شد.

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با اعلام برگزاری نهمین کنگره سالانه این حزب اصلاح طلب در ماه های آینده اظهار داشت: در جلسه اخیر شورای مرکزی و دفتر سیاسی سازمان برگزاری نهمین کنگره سالانه حزب به تصویب اعضاء رسید و بر اساس زمان بندی صورت گرفته این کنگره در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

مهدی مقدری در ادامه افزود: هیات اجرایی کنگره در یازده کمیته کاری تشکیل شده است و برنامه ریزی لازم برای اجرای مطلوب این کنگره را آغاز نموده اند. وی افزود: با توجه به اینکه امسال هجدهمین سال بنیان گذاری سازمان می باشد بخش ویژه ای برای این منظور در نظر گرفته شده است. ایشان اعلام داشت: با توجه به پایان دوره دوساله اعضای شورای مرکزی و دبیرکل، در کنگره آتی انتخابات تعیین شورای مرکزی و دبیرکل حزب را نیز خواهیم داشت.

دبیرکل سازمان همچنین از آماده سازی “سند چشم انداز سازمان” خبر داد و خاطر نشان ساخت: از مدتها پیش کارگروهی با مشارکت اعضای شورای مرکزی و دفتر سیاسی سازمان کار تنظیم این سند را آغاز کرده و نسخه پیش نویس آن برای تصویب در شورای مرکزی آماده شده است. وی گفت: پس از انتخابات اخیر ریاست جمهوری، ارکان سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با پشتکار و امید به آینده ای بهتر در حوزه فعالیت حزبی، اولویت هایی را در دستور کار خود قرار داده اند که از آن جمله می توان به تقویت شبکه های اجتماعی سازمان، خبرنامه الکترونیکی سازمان، آماده سازی نسخه جدید تارنمای بوی باران، تنظیم سند چشم انداز حزب و … اشاره کرد. مقدری ادامه داد: در جلسات شورای مرکزی و دفتر سیاسی همچنین پاره ای طرح های نوین در دستور کار قرار گرفته که پس از جمع بندی و تامین منابع مالی لازم برای این برنامه ها، جزییات آن به اطلاع خواهد رسید.

مقدری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نقش بی بدیل شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در فضای سیاسی و اجتماعی کشور گفت: با توجه به عضویت سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، بخشی از فعالیت های حزبی سازمان نیز همسو با برنامه های این شورا و به صورت مشترک با سایر احزاب اصلاح طلب پیگیری و عملیاتی می شود.

رییس دفتر سیاسی سازمان در پایان خاطر نشان ساخت: با توجه به تغییر فضای سیاسی و اجتماعی کشور پس از روی کار آمدن دولت دکتر روحانی، انتظار این است که دولت نیز با مشارکت احزاب و تشکل های موجود برنامه ای مدون برای تقویت تحزب و توسعه سیاسی تنظیم کرده و عملیاتی نماید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا