سرخط خبرهای سازمان

بهراد بهشتی: مجلسی که با پول کثیف رحیمی شکل گرفته باشد عصاره فضایل ملت نیست/ مردم منتظر محاکمه احمدی نژاد هستند/ اصولگرایان در این مفاسد شریک اند

 بوی باران| بهراد بهشتی قائم مقام دبیر کل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با اشاره به صدور حکم محکومیت محمدرضا رحیمی گفت: این مفاسد و جرایم تنها بخش کوچکی از تخلفات و فسادهای گسترده «پاکدست ترین دولت تاریخ» است و اگر قرار باشد روزی قوه قضائیه واقعاًً و بدون رودربایستی پرونده دولت نهم و دهم را رسیدگی کند در آن زمان عمق مفاسد و خیانتهای آن دولت برای مردم آشکار خواهد شد.

بهراد بهشتی در گفت و گو با خبرنگار “بوی باران” ضمن انتقاد از نحوه رسیدگی قضایی به این پرونده افزود: بسیاری از این مفاسد در زمان دولت احمدی نژاد مشخص بود و اصلاح طلبان و دلسوزان بارها نسبت به آن هشدار داده بودند اما متاسفانه اصلاح طلبان به “بی بصیرتی” متهم شدند و قوه قضائیه هم با به تاخیر انداختن محاکمه متخلفان باعث شد که فاسدان و مفسدان چند سال بر مقدرات این کشور مسلط باشند و آزادانه بتوانند با سوء استفاده از مناصب دولتی شبکه گسترده ای از فساد و تباهی سازمان دهند.

عضو شورای “بنیاد امید ایرانیان” در استان اصفهان با اعتراض به اقدام هیات رئسه مجلس در جلوگیری از افشای نام نمایندگانی که از رحیمی پول گرفته اند گفت: رحیمی در نامه خود به احمدی نژاد به صراحت اقرار کرده است که به ۱۷۰ نماینده مجلس پول و رشوه داده است و این حق مسلم مردم است که نمایندگانی را که از او پول گرفته اند، بشناسند.

بهشتی ادامه داد: دخالت دولت و قوه مجریه در تشکیل مجلس و خریدن اکثریت کرسی های آن به هیچ وجه قابل قبول نیست و در هرکجای دنیا چنین اتفاقی رخ دهد با واکنش کوبنده مردم مواجه خواهد شد. مردم بهتر است بهوش باشند و ببینند چه کسانی و با چه شیوه های غیر شرعی و غیر قانونی و غیراخلاقی از آنان رای گرفته اند و به مجلس راه یافته اند.

وی با اشاره به ابهام در نحوه بررسی صلاحیتهای نامزدان نمایندگی توسط شورای نگهبان گفت: در حالی که بخش زیادی از نامزدهای اصلاح طلب صرفاً به دلایل واهی و جناحی رد صلاحیت می شوند، شورای نگهبان و دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی که صلاحیت این افراد را تایید کرده اند باید پاسخگو باشند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد: مجلسی که با رشوه و پول کثیف رحیمی شکل گرفته باشد نمی تواند عصاره فضایل ملت باشد.

عضو شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی افزود: به گفته برخی از نمایندگان مجلس وضعیت مدرک دکتری رحیمی نیز مانند مدرک علی کردان جعلی و قلابی است و این موضوع هم باید در دستور رسیدگی قضایی قرار گیرد.

بهراد بهشتی همچنین با اشاره به در آمد افسانه ای نفت در دوران احمدی نژاد گفت: این در آمد سرشار می توانست با مدیریت صحیح در راه رفاه و بهروزی این ملت مظلوم هزینه شود اما امروز از آن همه ثروت تنها حسرت آن برای ملت برجای مانده است و سرنوشت میلیاردها دلاراز این پولها معلوم نیست و سرمایه ملت با نام “پاکدست ترین دولت تاریخ” به نحو بی سابقه ای توسط عده ای غارتگر عوام فریب به تاراج رفته است.

وی همچنین افزود: از نظر برخی افراد بزرگترین مشکل احمدی نژاد خانه نشینی ۱۱ روزه اوست اما از نظر اصلاح طلبان خیانت اصلی احمدی نژاد ناکارمدی، سوء مدیریت، قانون شکنی، برباد دادن منافع ملی و مسلط کردن جمعی از مدیران فاسد و مفسد نظیر رحیمی ها، مرتضوی ها، خاوری ها، زنجانی ها و… بر سرنوشت مردم این مملکت و به غارت بردن منابع ارزشمند آن است و مردم منتطرند روزی احمدی نژاد در دادگاهی مبتنی بر موازین حق و عدل به شکل علنی محاکمه و مجازات شود.

این فعال اصلاح طلب با اشاره به حمایت اصولگرایان از دولت احمدی نژاد افزود: دولت احمدی نژاد دولت اصولگرایان بود و آقایان مدعی “بصیرت” نمی توانند با متهم کردن دیگران شانه خود را از زیر بار مسئولیت خالی کنند و همه آنان که از در این سالها بی چون و چرا از دولت احمدی نژاد حمایت کردند در این مفاسد شریکند و باید دربرابر دادگاه ملت و تاریخ پاسخگو باشند.

یک نظر

  1. خاوری و زنجانی که از خودتان بودند یادتون رفته …………احمدی نژاد مرد بود غیرت داشت نه مثل این … که عرضه اداره خانه خودش را هم نداره

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا