سرخط خبرهای سازمان

دعوت از دبیران کل احزاب متقاضی عضویت در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات

بوی باران|محمد خونچمن رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برگزاری جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، گفت: جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات عصر روز گذشته تشکیل شد و کمیته سیاسی شورا در خصوص عضویت احزاب متقاضی در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گزارش خود را ارائه داد، اما منجر به رأی‌گیری نشد.

وی ادامه داد: به دلیل نیاز به اطلاعات در مورد احزاب متقاضی عضویت در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، قرار شد از دبیران کل احزابی که به نظر کمیته سیاسی شرایط ورود به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را دارند و مدارک‌شان تکمیل است، برای شرکت در جلسه آینده شورا دعوت شود.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات افزود: البته برخی احزاب متقاضی عضویت در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات هستند، اما شرایط آئین‌نامه شورا را ندارند، لذا از احزابی که شرایط آئین‌نامه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را دارند، دعوت خواهد شد تا در جلسه شورا حضور پیدا کنند و در مورد عضویت آنها در جلسات آینده تصمیم‌گیری خواهد شد.

به گزارش بوی باران، سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی و احزاب تازه تاسیس جبهه مردمی اصلاحات و ندای ایرانیان از جمله متقاضیان عضویت در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور هستند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا