سرخط خبرهای سازمان

اطلاعات جدید از ۱۷۰ نماینده ای که از «رحیمی» پول گرفتند: آنها اعضای «جبهه متحد اصولگرایان» بودند

بوی باران| چکیده :برای انتخابات مجلس هشتم با توجه به اتفاق نظر جبهه پیروان، جمعیت ایثارگران و اصولگرایان تحول خواه و رایحه خوش خدمت، «جبهه متحد اصولگرایان» شکل گرفت که در جلسات اولیه آن علاوه بر آقای احمدی نژاد، افرادی چون آقایان باهنر، زاکانی، توکلی، مرحوم کردان، محصولی، محمدرضا رحیمی، فدایی و… حضور داشتند. آیا بهتر نیست اگر اطلاعی از این موضوع ندارید، به جستجوی نام ۱۷۰ نفر در میان لیست جبهه متحد اصولگرایان بپردازید و یا همانند ما، شما نیز از قوه قضاییه بخواهید تا این نام ها را افشا نماید؟…

به دنبال مصاحبه انتقادی حجت الاسلام و المسلمین قدرت الله علیخانی نسبت به احمد توکلی که به تشبیه پرونده مهدی هاشمی با پرونده محمدرضا رحیمی پرداخته بود، روزنامه کیهان ضمن دفاع از احمد توکلی، در اقدامی عجیب، به طرح کنایه و سوال نسبت به علیخانی پرداخت. این کنایه کیهان نسبت به علیخانی و برخی دیگر از اصلاح طلبان در حرکتی فرار به جلو، از سوی برخی سایت های همسو با کیهان بازنشر شد. به همین دلیل این نماینده اصلاح طلب ادوار مجلس، با ارسال جوابیه ای به حسین شریعتمداری مدیرمسوول روزنامه کیهان، «آدرس اشتباه» وی در خصوص «دریافت کنندگان پول از رحیمی» در انتخابات مجلس هشتم را «اصلاح» کرد.

در جوابیه علیخانی با اشاره به نامه محمدرضا رحیمی به محمود احمدی نژاد مبنی بر «کمک مالی به نامزدهای اصولگرای انتخابات مجلس هشتم» آمده است: «طبق اعلام آقای رحیمی و براساس حضور وی در ائتلاف جبهه متحد، نامزدهای اصولگرا دریافت کننده کمک بودند و نه رقبای اصلاح طلب آنان».

علیخانی همچنین در جوابیه خود خطاب به شریعتمداری آورده است: جنابعالی که ظاهرا دامنه اشراف تان به همه اسرار و وقایع تا بدان حد است که گاه پیش از وقوع، از آنها خبر می دهید، چگونه است که این بار به جای اشاره به اسامی واقعی به سوال و کنایه و طرح آدرس اشتباه می پردازید؟ آیا بهتر نیست اگر اطلاعی از این موضوع ندارید به جستجوی نام ۱۷۰ نفر در میان لیست جبهه متحد اصولگرایان بپردازید و یا همانند ما، شما نیز از قوه قضاییه بخواهید تا این نام ها را افشا نماید؟

به گزارش نواندیش متن کامل جوابیه حجت الاسلام و المسلمین علیخانی که در روزنامه کیهان روز شنبه مورخ ۹۳/۱۱/۲۵ به چاپ رسیده است، به شرح زیر است:

جناب آقای شریعتمداری
مدیرمسوول محترم روزنامه کیهان

باسلام، با عنایت به درج مطلبی در روزنامه کیهان شماره ۲۰۹۹۱ مورخ ۱۸/۱۱/۹۳ تحت عنوان «جزو ۲۲۰ نفر که بود جزو ۱۷۰ نفر چی؟!» دستور فرمایید مطابق قانون مطبوعات عینا و در اولین شماره پاسخ زیر درج شود: زمانی که در پاسخ به اظهارات آقای احمد توکلی مصاحبه می کردم، انتظار واکنش های تخریبی را داشتم، اما تصور نمی کردم که اتهام پرداخت پول از سوی آقای رحیمی به «نامزدهای اصولگرا در انتخابات مجلس هشتم» را به صورت سوال و کنایه به بنده و حتی برخی دیگر از اصلاح طلبان درکیهان و برخی سایت های همسو مشاهده کنم.

آقای محمدرضا رحیمی در نامه خود به آقای احمدی نژاد آورده بود: «… برای انتخابات مجلس هشتم نیز کمیته‌ای متشکل از برخی چهره‌های اصولگرا برگزار و بنا شد از کاندیداهای اصولگرا در سطح کشور از طریق کمک‌های غیردولتی پشتیبانی مالی شود…». جنابعالی به خوبی می دانید که: برای انتخابات مجلس هشتم با توجه به اتفاق نظر سه جریان سیاسی یعنی جبهه پیروان، جمعیت ایثارگران و اصولگرایان تحول خواه و رایحه خوش خدمت، «جبهه متحد اصولگرایان» شکل گرفت که در جلسات اولیه آن علاوه بر آقای احمدی نژاد، افرادی چون آقایان باهنر، زاکانی، توکلی، مرحوم کردان، محصولی، محمدرضا رحیمی، فدایی و… حضور داشتند و در نهایت فهرستی ۲۷۰ نفره برای انتخابات مجلس از سوی شورای مرکزی جبهه متحد اعلام شد.

بنابراین؛ اولا، طبق اعلام آقای رحیمی و براساس حضور وی در ائتلاف جبهه متحد، نامزدهای اصولگرا دریافت کننده کمک بودند و نه رقبای اصلاح طلب آنان. و دوما جنابعالی که ظاهرا دامنه اشراف تان به همه اسرار و وقایع تا بدان حد است که گاه پیش از وقوع، از آنها خبر می دهید، چگونه است که این بار به جای اشاره به اسامی واقعی به سوال و کنایه و طرح آدرس اشتباه می پردازید؟ آیا بهتر نیست اگر اطلاعی از این موضوع ندارید، به جستجوی نام ۱۷۰ نفر در میان لیست جبهه متحد اصولگرایان بپردازید و یا همانند ما، شما نیز از قوه قضاییه بخواهید تا این نام ها را افشا نماید؟

قدرت الله علیخانی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا