سرخط خبرهای سازمان

دومین همایش “اصلاحات و اعتدال” در سیستان و بلوچستان

به گزارش بوی باران به نقل از ندای زاهدان، در دومین سال دولت تدبیر و امید، دومین همایش ” اصلاحات و اعتدال ” هفتم اسفند ماه در ایرانشهر و با همکاری احزاب اصلاح طلب سازمان عدالت و آزادی، مجمع زنان نواندیش،مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، انجمن اسلامی معلمان، انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه، مردمسالاری،اراده ملت و  پیروان خط امام برگزار می شود.

در این باره حمید بارک زهی دبیر برگزاری این همایش به ندای زاهدان گفت : دومین همایش اصلاحات و اعتدال با هدف هم اندیشی و گردهمایی اصلاح طلبان استان و کمک به اتحاد و همبستگی بیشتر بین نیروهای فعال اصلاح طلب برگزار می شود.

رییس منطقه ای سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی افزود : در این همایش عملکرد دولت در استان، راههای کمک به دولت،برنامه های آینده اصلاح طلبان، اجماع اصلاح طلبان و چگونگی ورود به انتخابات مجلس و … مورد بررسی و همفکری قرار خواهد گرفت.

بارک زهی در خصوص مهمانان این همایش اظهار داشت : تمامی احزاب و  شخصیت های اصلاح طلب استان به همایش دعوت خواهند شد ضمن اینکه در حال رایزنی هسنیم تا یکی از چهره های مطرح کشوری که عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نیز باشد برای سخنرانی در همایش حضور پیدا کند.

وی گفت : درخواست صدور مجوز برای همایش نیز ارائه شده و امیدواریم با مساعدت فرماندار و سایر مسوولان مربوطه همایش به خوبی و بدون کوچکترین حاشیه ای برگزار شود.

دبیر برگزاری همایش اصلاحات و اعتدال اضافه کرد : این همایش برای اولین بار با همکاری گسترده احزاب اصلاح طلب استان یعنی  سازمان عدالت و آزادی، مجمع زنان نواندیش،مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، انجمن اسلامی معلمان، انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه، مردمسالاری،اراده ملت و  پیروان خط امام برگزار می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا