سرخط خبرهای سازمان

فشار دیگر نمایندگان اصفهان برای ابقای یک مدیرکل احمدی نژادی!

بار دیگر نمایندگان راستگرای استان اصفهان به دنبال فشار برای ابقای یک مدیرکل احمدی نژادی شدند. این بار نمایندگان استان به دنبال ابقای محمودزاده مدیرکل فعلی راه و شهرسازی استان که از چهره های شناخته شده راستگرایان اصفهان و از مدیران سیاسی دولت احمدی نژاد می باشد، هستند. گفتنی است، در هفته های پایانی اسفند سال قبل خبر عزل محمودزاده و انتصاب مهندس غلامی مطرح شده بود و استاندار اصفهان نیز از تغییر برخی مدیران دولت پیشین خبر داده بود که طبق روال بسیاری از انتصابات در دولت تدبیر و امید، این مساله مسکوت مانده و زمینه فشار نمایندگان اصفهان را فراهم ساخت.

به گزارش بوی باران به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، تمامی نمایندگان استان اصفهان و نماینده اقلیت ارامنه و کلیمیان طی نامه‌ای خطاب به آخوندی وزیر راه و شهرسازی حمایت خود را از ادامه فعالیت‌های محمودزاده مدیرکل فعلی راه و شهرسازی استان ابراز کردند.

در این نامه نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مدیرکل فعلی اداره راه و شهرسازی را مدیری دلسوز، پرتلاش، فنی،دست پاک، دارای تجربه بالا و اشراف کامل به حوزه کاری دانسته و خواستار عدم تغییر وی شدند.

استاندار اصفهان در نشست خبری سال گذشته خود در جمع خبرنگاران استان اصفهان از تغییر تعدادی از مدیران استان اصفهان در روزهای آتی خبر داده بود که بر اساس اطلاعات رسیده و شنیده‌ها، تغییر مدیرکل اداره راه و شهرسازی نیز جزو برنامه‌های دولت بوده است.

بر همین اساس نیز چند روز پیش و در روزهای پایانی سال ۹۳ اخباری مبنی بر تغییر وی از سمت مدیرکلی راه و شهرسازی استان منتشرشده بود.

 

۲ نظر

  1. اول آقایون نماینده بفرمایند که استان اصفهان چند نماینده دارد که۱۹ نفر امضاء کرده اند

  2. حتما راه را برای لابی بقیه مدیرانی که قرار بود تعویض شوند هموار کرده است یعنی دیگه خنده دارتر از این نمیشه که یک مدیر به خاطر پست خودش ایگونه تمام عوامل بالادستی خودش را تحت فشار بذاره واب هم از اب تکون نخوره واون اقا هم تو پستش ابقا بشه دولت اگه اینطور در مقابل مدیرای صرفا سیاسی مثل این اقا ویا مدیر ابفای شهری استان انفعال نشون بده قافیه انتخابات مجلس ا باخته.والسلام

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا