سرخط خبرهای سازمان

ناظم زاده اعلام کرد: ترکیب مجمع انتخاباتی اصلاح‌طلبان اصفهان

بوی باران| با توجه به طرح استانی شدن انتخابات٬ ترکیب شورای راهبردی اصلاح‌طلبان اصفهان برای شروع فعالیت متمرکزتر سیاسی مشخص شد.
به گزارش  ایلنا٬ روز پنج شنبه اعضای شورای راهبردی انتخابات استان اصفهان با رای‌گیری میان فعالان سیاسی این استان انتخاب شدند. در همایش هم اندیشی اصلاح طلبان استان اصفهان با حضور بیش از ۲۰۰  فعالان سیاسی اصلاح طلب٬ راهکار‌های ورود به انتخابات آینده پیشنهاد شد.
بر اساس این گزارش شورای راهبردی مرکب از ٢١ نفر است که ٩ نفر آنها الزاما از نمایندگان احزاب و تشکل‌ها هستند و ٧ نفر از نمایندگان شهرستان‌ها هستند و ۵ نفر هم از شخصیت‌های حقیقی انتخاب شدند.
در انتخابات روز گذشته علی‌ یارمحمدیان، محمود ابراهیمی، رضا نیک نداف، حسین نجار (رئیس ستاد روحانی در اصفهان)، مهدی مقدری (دبیرکل سازمان عدالت و آزادی)، محسن باستانی، حجتی، احمد زنداور و محمدرضا امامی به نمایندگی از احزاب عضو شورای راهبردی شدند.
علی ناظم‌زاده رئیس کمیته اطلاع رسانی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی به خبرنگار ایلنا گفت؛ این افراد از فعالان سیاسی دو دهه گذشته اصفهان هستند که مسئولیت‌های کلیدی در ستاد اصلاح‌طبان در سال‌های مختلف ایفا کرده‌اند. همچنین سید علی نکویی ( استاندار پیشین قزوین و رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان)، مرتضی تهرانی، فتح الله معین( استاندار اسبق خوزستان و عضو فعلی شورای شهر اصفهان)، محمد مجیری و بهزاد حق پناه به عنوان افراد حقیقی و کمال جلال‌الدینی (فعال سیاسی شهرضا) فرهمند (فعال سیاسی لنجان) محمد آقایی (فعال سیاسی خمینی شهر) کمال (فعال سیاسی شاهین شهر) نصیر ملت (فعال سیاسی مبارکه) محمد نصرالهی (فعال سیاسی نجف آباد) و استکی (فعال سیاسی چادگان) نیز افرادی هستند که از میان فعالان سیاسی شهرستان‌ها وارد این مجوعه شده‌اند.
قابل ذکر است هیچ کدام از افراد حاضر در این لیست هنوز به صراحت اعلام کاندیداتوری برای انتخابات اسفندماه نداشته‌اند.
مرتضی مبلغ٬ عضو شورای مشورتی رییس دولت اصلاحات نیز در این مراسم با گلایه از فضای ایجاد شده که اصلاح‌طلبان را طوری معرفی کردند که انگار یک جریان منحرف است٬ گفت:  آنهایی که همه را از آرمان‌های انقلاب دور می‌کنند منحرفین واقعی هستند؛ ما در این راستا تلاش می‌کنیم آرمان‌های انقلاب و آرمان‌های جمهوری اسلامی محقق شود ما هیچ چیزی جز این نخواسته و نمی‌خواهیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا