سرخط خبرهای سازمان

نماینده عضو پایداری در اصفهان: جوهره فتنه توافق هسته‌ای بلاتکلیفی و بی‌ثباتی است

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس امشب در جلسه‌ای پیرامون تبیین بیانیه لوزان در مسجد الغفور اصفهان به همت انجمن اسلامی بازار برگزار شده بود، به تبیین ابعاد مختلف بیانیه لوزان پرداخت.

وی در ابتدای سخن خود با اشاره به فرمایشی از امام راحل مبنی براینکه چنانچه سرهای‌مان بالای دار رود و بند بند وجودمان گسسته شود هرگز امان‌نامه کفر و شرک را امضا نمی‌کنیم، گفت: استکبارستیزی و عدم ذلت‌پذیری از اصول انقلاب است و درگیری با مظهر کفر، خباثت، شرارت و شرک به نام شیطان بزرگ آمریکا به عنوان اصل استکبارستیزی در انقلاب مطرح است.

وی با بیان اینکه بیانیه لوزان از ابعاد مختلف قابل بررسی و توجه است، گفت: امتناع دولتمردان و مسئولان دستگاه دیپلماسی از ارائه گزاره‌ برگ ایرانی جای شک و شبهه است.

کریمی‌قدوسی ادامه داد: در مواجهه با دشمن و استکبار اصل بر بدبینی و عدم اعتماد است، ما همواره موافق مذاکرات بوده‌ و هستیم اما باید این مذاکرات با تکیه بر اقتدار و عزت ملت و نظام همراه باشد.

وی تأکید کرد: با یک بررسی اجمالی و آنچه در گزاره برگ آمریکایی آمده است و مورد تأکید نمایندگان ۱+۵ بوده و تا به امروز از سوی مسئولان دستگاه دیپلماسی ایران تکذیب نشده است متوجه می‌شویم که افزایش بازرسی‌ها و نظارت‌ها بر مراکز نظامی خارج از عرف و روال طبیعی است، کاهش شدید قدرت تولید علم هسته‌ای حاکی آن است که شاه‌بیت بیانیه لوزان تهدید امنیت ملی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: بیانیه لوزان و روند مذاکرات هسته‌ای از ژنو تا لوزان نقشه به زانو درآوردن جمهوری اسلامی ایران برای مدت ۲۵ سال و با حمایت قوانین بین‌المللی و امضای مسئولان دستگاه دیپلماسی است.

کریمی‌قدوسی اذعان کرد: توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیرامون مذاکرات هسته‌ای و بیانیه لوزان حاکی از آن است که رهبر معظم انقلاب نگرانی و دغدغه شدیدی نسبت به این مذاکرات و محتوای آن دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس توضیح داد: بدترین و سیاه‌ترین نقطه در روند مذاکرات هسته‌ای و توافقات انجام شده آن است که جوهره فتنه توافقات هسته‌ای بلاتکلیفی و بی‌ثباتی است، دشمن در لوای این توافقات در پی ترویج وضعیت بلاتکلیفی و بی‌ثباتی در بازار و اقتصاد ایران است.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا