سرخط خبرهای سازمان

مقدری تشریح کرد: انتخاب هیات رییسه “شورای راهبردی انتخابات اصلاح‌طلبان اصفهان”‌

نخستین جلسه شورای راهبردی انتخابات اصلاح طلبان استان اصفهان روز گذشته با حضور هر ۲۱ عضو انتخابی آن تشکیل شد و در اولین دستور کار، هیات رییسه این شورا انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این جلسه فتح اله معین به عنوان رییس، مرتضی تهرانی به عنوان نایب رییس، علی یارمحمدیان و جلال الدینی به عنوان دبیران و مهدی مقدری نیز به سخنگویی این شورا انتخاب شدند.

مهدی مقدری سخنگوی شورا با بیان این خبر به خبرنگار ایلنا، افزود: این شورا با تمام توان و جدیت فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان را آغاز کرده است.

وی گفت: در جلسه نخست درباره نقشه راه، آسیب شناسی و بررسی چالش‌های پیش رو و برخی جزییات ساختاری شورا، همفکری و تبادل نظر شد.

مقدری همچنین افزود: در جلسه آتی اعضای هیات‌های اجرایی و داوری این شورا برای تقویت عملیات اجرایی-انتخاباتی اصلاح‌طلبان استان انتخاب خواهند شد.

وی یکی از مهمترین کارهای ویژه‌ مورد نظر اعضای شورا را حفظ وحدت و انسجام داخلی جریان اصلاح‌طلب اعلام و خاطرنشان کرد: مباحث خوبی در این باره در جلسه مطرح شد که امیدواریم به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم.

لازم به ذکر است، شورای راهبردی انتخابات اصلاح‌طلبان استان اصفهان چندی پیش، پس از تشکیل مجمع عمومی اصلاح‌طلبان این استان که به دعوت و مدیریت شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان استان اصفهان برگزار شد، با رای مستقیم، برگزیده شدند.

ترکیب این شورا از ۹ نماینده حزبی، ۷ نماینده شهرستان‌های استان و ۵ نفر شخصیت حقیقی تشکیل شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا