سرخط خبرهای سازمان

نشست احزاب با وزیر کشور تا یک ماه آینده برگزار می شود

امیری : وزارت کشور خود را ملزم به دفاع از حقوق همه شهروندان می داند

 

قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه این وزارتخانه از حقوق همه احزاب و جناح های سیاسی که در چارچوب نظام فعالیت می کنند، دفاع می کند، گفت: نشست احزاب و سازمان های مردم نهاد با وزیر کشور، تا یک ماه آینده برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ حسینعلی امیری قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه وزارت کشور صرف نظر از گرایش فکری، از تمامی احزاب سیاسی که در چارچوب نظام تعریف شده اند و در حال فعالیت هستند، حمایت می کند، اظهار داشت: یکی از حقوق احزاب داشتن تشکل صنفی خانه احزاب است که به این موضوع به منظور بسترسازی برای نقش آفرینی هرچه بیشتر احزاب توجه می شود.
امیری گفت : وزارت کشور خود را ملزم به دفاع از حقوق همه شهروندان می داند.
سخنگوی وزارت کشور هدف این وزارتخانه را مدیریت سیاسی دانست اما در عین حال تاکید کرد: وزارت کشور بنا ندارد در یک جریان سیاسی خاصی تعریف شود.
امیری گفت: ما معتقدیم وزارت کشور در ارتباط با مسایل سیاسی باید نقش داوری داشته باشد نه بازیگری؛ لذا باید بر فعالیت احزاب نظارت کند.
سخنگوی وزارت کشور خاطرنشان کرد: کارهای مقدماتی برگزاری نشست احزاب و سازمان های مردم نهاد با وزیر کشور در معاونت سیاسی این وزارتخانه در حال انجام است و این نشست کمتر از یک ماه آینده برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: همه تلاش وزیر کشور و مدیران این وزارتخانه این است که در ارتباط با احزاب و سازمان های مردم نهاد بی طرفانه برخورد کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا