سرخط خبرهای سازمان

پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی در پی درگذشت پدر شهید یارمحمدیان

اختصاصی بوی باران| در پی درگذشت مرحوم مغفور حاج حسن یارمحمدیان  پدر شهید ناصر یارمحمدیان، سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با انتشار پیامی این ضایعه را به فرزندان و خانواده آن فقید سعید تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

 

برادران ارجمند و همراهان گرانمایه

آقایان علی، منصور و حسین یارمحمدیان

 

مرحوم مغفور حاج حسن یارمحمدیان پس از عمری عبادت و خدمت به بندگان خدا رخت به سرای باقی کشید و در جوار رحمت الاهی آرام گرفت.

برای آن مرحوم این افتخار بس که در دفاع از ایران و اسلام، فرزند دلبندش شهید ناصر یارمحمدیان را تقدیم راه خدا کرد و با تربیت فرزندان شایسته و خدمتگزاری چون شما بر باقیات صالحات خویش افزود.

بی تردید خاندان بزرگوار یارمحمدیان که شهیدان زیادی را در طبق اخلاص نهاده و در راه ملک و ملت تقدیم کرده و همواره از یاران صدیق و وفادار فقیه مجاهد و عالم نستوه مرحوم آیت الله سید جلال الدین طاهری (طاب ثراه) به شمار می آمده، از ولی نعمتان انقلاب و ذخایر ارزشمند نظام جمهوری اسلامی هستند که باید قدر آنان را دانست.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی این مصیبت بزرگ را به خاندان شریف یارمحمدیان و به ویژه شما فرزندان گرامی آن مرحوم و نیز برادر همیشه همراهمان آقای حاج محسن یارمحمدیان تسلیت گفته و از خداوند یکتا برای آن فقید سعید رحمت و مغفرت و برای بازماندگان پاداش نیک و شکیبایی خواستار است.

 

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

۲۴ خرداد ۱۳۹۴

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا