سرخط خبرهای سازمان

بیانیه سازمان عدالت و آزادی در پی توافق تاریخی وین: جهان از این پس امن تر خواهد بود

اختصاصی بوی باران| به دنبال تلاش تحسین برانگیز تیم مذاکره هسته ای ایران و شش قدرت جهانی در دستیابی به توافق تاریخی و تاریخ ساز وین، سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور بیانیه ای، این پیروزی بزرگ و تاریخی را ثمره شیرین حضور بهنگام و هوشمندانه‌ی ملت رشید ایران اسلامی در انتخابات سال ۹۲ و انتخاب رئیس جمهوری مدبر و خردمند دانست و خواستار اعطای نشان عالی استقلال و جایزه صلح نوبل به محمدجواد ظریف وزیر افتخارآفرین امور خارجه، شد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نَصْرٌ مِّنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِیبٌ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِینَ


ثمره‌‌ی شیرین مجاهدات مدبرانه‌ی دوساله‌ی دولت و تدبیر امید در حل و فصل مناقشه‌ی هسته‌ای و رفع تحریم‌های ناعادلانه‌ی بین‌المللی و دفع سایه‌ی شوم جنگ و منازعه‌ی نظامی از سر ایران عزیز، سرانجام به بار نشست و ملت صبور ما را بعد از تحمل مرارت‌های بسیار، که حاصل بی‌تدبیری و بی‌کفایتی دولت‌های نهم و دهم و زیاده‌خواهی‌های قدرت‌های بزرگ جهانی بود، غرق در سرور و امید و شادمانی نمود.

   این پیروزی تاریخی می‌تواند فصلی نو را در دیپلماسی و روابط و حقوق بین‌الملل، پیشِ روی دولت‌ها و ملت‌ها قرار دهد و تجربه‌ای موفق از پیروزی منطق و گفت‌وگو بر جنگ و تخاصم و ماجراجویی را به نمایش بگذارد. این توافق بزرگ نه‌تنها آبادانی،‌ توسعه، اعتبار و نفوذ خیره‌کننده‌ای را برای ایران سرافراز ما در پی خواهد داشت، بلکه دنیایی امن‌تر و باثبات‌تر را برای تمام ملت های جهان به ارمغان خواهد آورد.

   امروز ایران اسلامی به این جایگاه بی‌نظیر دست یافته است که بتواند و حق داشته باشد در کنار بزرگ‌ترین و پرطمطراق‌ترین قدرت‌های جهان، برای حل و فصل معضلات بزرگ جهانی، از قبیل فقر، بیماری، جنگ‌های فرقه‌ای و مذهبی، تخریب محیط زیست، بهبود کیفیت زندگی بشر و تعمیق صلح و همزیستی بین‌المللی، مشارکتی مؤثر داشته باشد.

این پیروزی بزرگ و تاریخی، بی‌تردید دستاورد شیرین حضور بهنگام و هوشمندانه‌ی ملت رشید ایران اسلامی در انتخابات سال ۹۲ و انتخاب رئیس جمهوری مدبر و خردمند بود. در این میان، حمایت‌های حکیمانه‌ی رهبری معزز نظام را نیز که با طرح “نرمش قهرمانانه” سدی محکم در برابر خیره‌سری‌ها و سنگ‌اندازی‌های لجوجانه‌ی کاسبان تحریم و ماجراجویی های کودکانه‌ دلواپس‌نمایان داخلی فراهم آورد، باید قدر دانست و این چتر حمایتی پدرانه را در پیش‌برد برنامه‌ها و وعده‌های دولت در حوزه‌ی سیاست داخلی نیز طلب نمود.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی، ضمن تبریک این کامیابی خیره‌کننده و فتح الفتوح هسته‌ای به ملت فهیم و تمدن‌ساز ایران، در برابر همت، مجاهدت، ایثار، تعهد و تخصص بی‌نظیر تیم مذاکره‌ی هسته‌ای و به‌ویژه وزیر توانمند و افتخار‌آفرین امور خارجه، جناب آقای دکتر محمدجواد ظریف، سر تعظیم فرومی‌آورد و خداوند مهر و ماه و صلح را بر این منت و نعمت، سپاس می‌گوید.

آنچه ظریف عزیز برای ایران انجام داد، بی‌ هیچ اغراقی، در خور مقایسه با بزرگ‌مردانی چون امیرکبیر و دکتر مصدق و سید محمد خاتمی است. اگر آن بزرگان به جای قدر دیدن و برصدر نشستن و به جای تکریم و ستایش، گرفتار تیغ حذف و حصر شدند، امروز شایسته است دولت جمهوری اسلامی با اعطای نشان عالی  استقلال و مؤسسه‌ی نوبل با اهدای جایزه‌ی صلح نوبل به دکتر ظریف، در حد مقدورات این‌جهانی، از این چهره‌ی خدوم و افتخارآفرین، قدردانی نمایند.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی
۲۴/۴/۹۴

یک نظر

  1. اگر سر تعظیم بر قدرت ولایت فقیه و قدرت ان برای اجماع و بسیج ملی فرود ارید و دست از لجاجتهای کودکانه و کم خردانه بردارید و به صراط مستقیم انقلاب و اسلام بر گردید و از غربگرایی و گریز از منابع و سرمایه های بی کران داخلی اعراض کنید و بفهمید که خامنه ای نیز همان خمینی است ،بسی شیرینی و شادیهای روح انگیز و دلنواز هست که از اینها والاتر و بالاتر است و درسایه سار اتحاد و اجماع ملی بدست میاید و نه گوش دادن به ندای بی بی سی و رسانه ها و شوون غربگرایی دیگر ، ساز خود را با شور ملت کوک کنید تا همواره شاد باشید و شادمان و شادکام . لعنت کند خداوند ان خبیثانی که ولایت مترقی و پیش برنده شیعه را با دسیسه هاس شیطانی به محاق جهل و غرض میبرند و این ابزار برنده اسلام و مسلمین را کند میکنند .تمام اسلام ولایت است و البته شما یا نمی خواهید یا نمی توانید عمق نظرات اقای مصباح را در این زمینه دریابید ، ولایتی که هیچ تعارضی با عزت مردم و شکوفایی انها در میادین مختلف ندارد و سیره امام و رهبری دلیل این ادعاست ، هیچ جمعی نمی تواند ادعای اسلامیت کند و از حضور عالمان واقعی و روحانیت اگاه بی نیاز باشد ،نقصی که اکنون ما در شما بوضوح می بینیم که درتشکیلات شما بویی از روحانیت و متخصص دین نیست و این سیر شما را به قهقرا میبرد اگر زودتر فکری نکنید . بدانید هیچ لجباز متکبری را به اصل معارف اسلام و حتی شوون دیگر انسانی راهی نیست ،راه تواضع و منش اعتدال واقعی سبب نجات است .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا