سرخط خبرهای سازمان

سالک: موسوی و کروبی اول باید محاکمه شوند

وی افزود: از جمله این فعالیتها، جریان فتنه ۷۸ و ۸۸است که با فاصله ده سال انجام شد که با طراحی سازمان سیاه و موساد اسرائیل،اینتلیجنس انگلیس و با استفاده از ابزار نیروی انسانی داخلی چون جریانهای اصلاح طلب و کار گزار و مشارکت استفاده کردند و بستر سازی فتنه ۸۸ را فراهم کردند. در فتنه ۸۸ ، ۱۴ هدف مورد توجه قرار دادند. از جمله اهداف اساسی آن، عبارت بود از براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی و هدف مهم تر از آن انداختن ستون خیمه اسلام یعنی ولایت ؛ این دو هدف از ۱۴ هدف قابل توجه بود .
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در ادامه گفت : براین اساس افرادی مانند آقایان کروبی و موسوی خواسته یا ناخواسته، به عنوان سران فتنه ، هدایت جریان داخلی را به عهده گرفتند. آغاز این فتنه، جریان انتخابات ۸۸ بود، رمز این فتنه و اردو کشی خیابانی ، تقلب بود. دراین فتنه خسارات مالی و جانی و معنوی به کشور زدند ، که خسارت بسیار سنگینی بود. جریان فتنه ۸۸ برداشتی از طراحی های آقای جیم شارپ، یکی از طراحان فتنه ها و انقلابهای رنگی در جهان بود.
وی خاطر نشان کرد: ۱۴ هدف در فتنه ۸۸ با پشتوانه آمریکا ، اسرائیل، انگلیس و تمام سفارتخانه ها و حضور سران فتنه در این جریان، تعقیب می شد و کارهای زیادی انجام دادند، که با هدایتهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای مدظله العالی و پشتیبانی مردم این توطئه بسیار عظیم و خطرناک خنثی شد. این مسئله، مسئله مهمی است.
سالک تاکید کرد: اولین مطالبه مردم، محاکمه و رسیدگی به وضعیت سران فتنه ۸۸ است که آقایان موسوی و کروبی در رأس آن هستند، با توجه به سوابق انقلابی و مسوولیتهایی که داشتند، این مطالبه مردم مهم است. این جوسازی را که برخیها می کنند که منجر به آزادی آنها در عید غدیر بشوند، ملت ایران نخواهند پذیرفت زیرا برخی از آنها محارب هستند و طبق حکم قضایی باید به اعدام محکوم بشوند. اینها از رحمت واسعه جمهوری اسلامی سوء استفاده می کنند و جریاناتی امروز مانند اصلاح طلبان و شورای هماهنگی اصلاح طلبان ودیگران در پشت پرده هستند که سیاست را بر فشار گویی برای آزاد سازی سران فتنه گذاشته اند، که این گونه عمل می کنند، این مورد قبول ملت ما نخواهد بود.
وی اشاره به توبه و اظهار پشیمانی آنان خاطر نشان کرد: کسانی که این فتنه را هدایت کردند مانند پدر خواندگی این نظام ، آقای خاتمی و دیگران که پشتیبانی کردند؛ علی رغم اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که شما در جلسات خصوصی می گویید تقلب نشده پس آن را اعلام کنید و از ملت عذر خواهی بکنید!! پشتیبانان جریان از ملت عذر خواهی نکردند !! توبه اینها قبول می شود ؟؟ البته اگر آنان توبه کنند، توبه کردنشان مساوی است با پاسخ دادن به جمیع مردم در خصوص تمام خسارات معنوی و ارزشی و کشتار و مسائلی که به وجود آوردند . این مسئله را قوه قضائیه باید پیگیری و قضاوت کند .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا