سرخط خبرهای سازمان

بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان درباره تشییع پیکر پاک شهیدان غواص

بوی باران | شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان با صدور اطلاعیه ای از مردم شهیدپرور استان درخواست کرد همچون همیشه در استقبال از پیکر شهدای غواص حضور پرشور داشته باشند. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

نزدیک به سه دهه پیش، ۱۷۵ کبوتر سپیدبال عاشق، سینه اروند رود را شکافتند و در صیانت از مرزهای این سرزمین پاک در تاریخ جاودانه شدند. اکنون این مردان مرد سرافرازانه به آغوش مام وطن بازگشته‌اند، با پلاک‌هایی از جنس نور و آویخته بر سینه‌هایی سرشار از اخلاص و ایمان و با دستانی بسته و بالهایی گشوده به سوی آسمان، تا این سرزمین اهورایی در ادامه تاریخ بلند و پربارش، استوار بماند و از ودایع الهی و اخلاقی خالی نماند.
این دست‌های بسته، امروز مردانه‌تر و استوارتر از هر دست دیگر، بیانگر روح بلند و ستم ستیز ایرانی است که شجاعانه در برابر سختی‌ها و تلخی‌ها سر تسلیم فرود نمی آورد و در گوش تاریخ می سراید: ما زنده به آنیم که آرام نگیریم/ موجیم که آسودگی ما عدم ماست.
بی شک تشییع پیکر پاک این منادیان عزت و شرف، بسان فریاد بیدارباشی است تا غافلان و نابکاران را از خواب جهل برهاند و از چنگ اندازی به آرمان های عدالت طلبانه آزادی خواهانه  آن بلاجویان دشت کربلایی بازدارد.
اکنون که اصفهان ما میزبان پیکر پاکشان خواهد بود و نسیم روحانی این شهیدان خدایی بر  فضای شهر شهیدان می وزد و عطر دل انگیز ایثار و فداکاریشان مشام جان را می نوازد، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان، دوشادوش مردم خداجو و قدردان به استقبال این کبوتران خونین بال می رود تا به خود و دیگران یادآوری کند که آن غیورمردان با دست بسته رفتند تا دست ملت ایران بسته نباشد و دهانشان پر از خاک شد تا زبان ملت در برابر زور و ستم، به حق گویی باز بماند. روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد!

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان 

۱۷ مردادماه ۱۳۹۴

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا