سرخط خبرهای سازمان

پیام تبریک منطقه فارس سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی به معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس

بوی باران|شورای منطقه فارس سازمان عدالت و آزادی انتخاب معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری فارس را به وی تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

 

جناب آقای هادی پژوهش جهرمی

با سلام و عرض احترام
انتصاب شایسته‌ی حضرت‌عالی به سمت معاونت سیاسی و امنیتی استانداری فارس، خبر امیدآفرین و مسرت‌بخشی بود که لبخند رضایت و شعف را بر چهره‌ی حامیان دولت تدبیر و امید و اصلاح‌طلبان فارس نشاند. سابقه‌ی درخشان مدیریتی حضرت‌عالی در نهادهای انقلابی و دولتی، تعهد ستودنی شما به خرد جمعی و حضور افتخارآمیزتان در تشکل‌های سیاسی و مدنی اصلاح‌طلب، این نوید شوق‌آفرین را در بر دارد که با حضور شما در استان، فضای یخ‌زده‌ی سالیان گذشته، که متأسفانه مدیریت سیاسی استان در دو سال گذشته،‌ ناتوان از تزریق گرما و نشاط در آن بود،‌ جانی دوباره بگیرد و سایه‌ی محدودیت‌ها و تنگ‌نظری‌های بی‌جا و زیان‌بار از سر فعالیت‌ها و تکاپوی پرنشاط و قانون‌مند تشکل‌های مدنی، احزاب و جریان‌های سیاسی کنار رود. ظرفیت‌های استان فارس در تحقق توسعه‌ی پایدار سیاسی و نمایش چهره‌ی مردم‌سالار و دموکراتیک نظام جمهوری اسلامی، در میان استان‌های کشور کم‌نظیر است که با کمال تأسف، در ده سال گذشته، نه‌تنها از این ظرفیت استفاده نشده، ببلکه برآیند غالب در تصمیمات مسؤولان سیاسی و امنیتی استان آن بوده است که فرصت و مجالِ به فعلیت رسیدن این ظرفیت‌ها را فراهم نکنند. امید داریم در دوران مدیریت حضرت‌عالی شاهد ارتقای تراز استان در توسعه‌ی سیاسی و تبدیل فضای امنیتی به فضای سیاسی و رقابتی باشیم و میوه‌ی شیرین آن را همه‌ی دوست‌داران نظام و انقلاب اسلامی در اسفندماه سال جاری با برگزاری انتخاباتی پرشکوه،‌ سالم و رقابتی مشاهده نمایند.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی
منطقه فارس
۳۱مردادماه ۹۴

یک نظر

  1. امیدواریم با ورود آقای پژوهش به استان ، بی کفایتی مدیران گذشته جبراتن و ورود ایشان نوید بخش پیشرفت و آبادانی استان و کوتاهی دست نمایندگان مجلس از قوای مجریه که در هر کاری دخالت می کنند باشد .
    به امید روزهای خوب

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا