سرخط خبرهای سازمان

پناهیان در اصفهان: دشمنان احمق ما از طریق اینترنت فرصتی را برای ما فراهم کرده اند که در زمانی که هیچ کسی حرفی برای گفتن ندارد، پیام خود را به جهانیان برسانیم/در کشوری مانند یمن مردم معتقدند اگر کسی بعد از نماز مرگ بر آمریکا و اسرائیل نگوید نمازش مورد قبول نیست

به گزارش اصفهان بیدار، علیرضا پناهیان در یادواره شهدای محله مارنان و چهلمین روز تشییع و تدفین شهدای غواص، گفت: برخی ظرفیت پیروزی را ندارند و باور نمی کنند که پیروز شده اند و برخی نیز در برابر پیروزی مغرور می شوند که نتیجه هر دو ناگوار است.
وی اظهار کرد: امروز داعش آخرین حربه استکبار جهانی در برابر عظمت اقتدار مهدوی انقلاب اسلامی است که از بین بردن این گروه برای مردم عراق یک هفته بیشتر فرصت نمی خواهد ولی دشمنان اسلام با حمایت های خود نمی گذارند این مساله محقق شود.
این مبلغ دینی با اشاره به نقش انقلاب اسلامی در زمینه سازی انقلاب امام زمان (عج) گفت: امروز دوران اقتدار و کثرت شیعه است برخلاف دوران گذشته که شیعه در اقلیت بود.
وی اظهار کرد: امروز گستره نفوذ شیعه از هلال شیعی به بدر کامل تبدیل شده است و در کشوری مانند یمن مردم معتقدند اگر کسی بعد از نماز مرگ بر آمریکا و اسرائیل نگوید نمازش مورد قبول نیست.

دیگر به جای سرود کربلا منتظر ما است بیا تا برویم باید شعر جهان منتظر ما است بیا تا برویم سر داد.

حجت الاسلام پناهیان تصریح کرد: امروز دوران اقتدار شیعه فرارسیده است ولی باید از خواب بیدار شد و بدانیم که پیروز شده ایم ولی برخی هنوز این ایمان را ندارند و نمی دانند که باید در هر گفت و گویی برگ برنده در دست انها است.
وی تصریح کرد: امروز کافی است که در اقتصاد فرصت تجارت برای فروش کالاهای ایران در منطقه فراهم شود؛ که در این صورت نیازمندی به قطره ای از پول نفت وجود نخواهد داشت.
این کارشناس فرهنگی و اجتماعی تصریح کرد: ما به دنبال غارت کشورهای منطقه نیستیم ولی کشورهای منطقه از کالای خوب ایرانی استقبال خواهند کرد.
وی خاطر نشان کرد: هنوز فرهنگ دینی صدا و سیمای ما مربوط به دوران مظلومیت و غربت و اقلیت شیعه است در حالی که امروز در دوران اقتدار و کثرت قرار گرفته ایم و لذا باید ادبیات خود را عوض کنیم.

دوره بی حجابی گذشته است زیرا این دوره متعلق به زمان پهلوی بود که در مراسم های عروسی بزن و برقص مرسوم بود ولی امروز جوانانی پیدا می شوند که در مراسم عروسی ذکر می گویند.

حجت الاسلام پناهیان گفت: دیگر به جای سرود کربلا منتظر ما است بیا تا برویم باید شعر جهان منتظر ما است بیا تا برویم سر داد.
وی خاطر نشان کرد: دشمنان احمق ما از طریق اینترنت فرصتی را برای ما فراهم کرده اند که در زمانی که هیچ کسی حرفی برای گفتن ندارد، پیام خود را به جهانیان برسانیم.
این کارشناس فرهنگی با اشاره به دغدغه بسیاری از متدینین نسبت به بی حجابی، گفت: دوره بی حجابی گذشته است زیرا این دوره متعلق به زمان پهلوی بود که در مراسم های عروسی بزن و برقص مرسوم بود ولی امروز جوانانی پیدا می شوند که در مراسم عروسی ذکر می گویند.
وی ادامه داد: امروز دوران شکر گذاری است که به گفته آیات و روایات قیمت آن بیشتر از دوران صبر است زیرا قرآن تاکید می کند که “وقلیل من عبادی الشکور” و نمی گوید “وقلیل من عبادی الصبور”

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا