سرخط خبرهای سازمان

جزییاتی از کنگره سالانه سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در گفت و گو با رییس هیات اجرایی کنگره

بوی باران | معاون سیاسی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی و رییس هیات اجرایی کنگره سالانه حزب پس از نشست مشترک شورای مرکزی و دفتر سیاسی سازمان در گفت و گو با بوی باران جزییاتی از برگزاری کنگره سالانه حزب ارائه کرد.

سید سعید صفوی خاطر نشان ساخت: در این جلسه مقرر شد با توجه به پیشنهاد وزارت کشور مبنی بر تغییر زمان برگزاری کنگره از روزهای پایانی سال ۹۲ به ابتدای سال آتی، تاریخ رسمی این مراسم به ۵ اردیبهشت ۹۳ تغییر کرد و به تصویب رسید.

وی افزود: به پیشنهاد دبیرکل سازمان و تصویب شورای مرکزی، اینجانب به عنوان رییس هیات اجرایی کنگره به همراه ده تن از سایر اعضاء، کمیته های ده گانه هیات اجرایی را تشکیل خواهیم داد و در این رابطه احکام اعضاء توسط دبیرکل صادر و ابلاغ شد.

معاون سیاسی سازمان ادامه داد: برای این کنگره بخش های جنبی چندگانه ای  در نظر گرفته شده است که به عنوان نمونه می توان به تقدیر از اعضای هیات موسس و دبیران کل ادوار سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی اشاره کرد.

صفوی همچنین از تنظیم پیش نویس سند چشم انداز چهارسال آینده سازمان و بیانیه ماموریت آتی حزب خبر داد و افزود: کمیته ای به ریاست دکتر کورش خسروی هماهنگی ها و جلسات مرتبط با این طرح را دنبال کرده و در جلسات آتی شورای مرکزی مقدمات بررسی این سند و ارائه به کنگره برای تصویب نهایی در دستو کار قرار دارد.

رییس هیات اجرایی کنگره سازمان در پایان افزود: بنا داریم همزمان با این کنگره تلاش هایی برای ثبت و ضبط تاریخچه سازمان به عمل آوریم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا