سرخط خبرهای سازمان

اغتشاش دلواپسان راستگرا؛ این پرده: ملایر

به گزارش بوی باران به نقل از نسیم ایران و شاهدان عینی ، روز چهارشنبه شهرستان ملایر میزبان مهندس محمد رضا علی حسینی نماینده ادوار مجلس در همایش اصلاح طلبان بود.
به گفته شاهدان عینی ، قبل از شروع مراسم تعداد اندکی از دلواپسان که در زمان دزدیهای میلیاردی از بیت المال و خانه نشینی رئیس جمهور سابق و عدم توجه وی به اوامر ولی امر مسلمین سکوت پیشه کرده بودند، اقدام به سردادن شعار با هدف ایجاد تشنج در مراسم کردند که خوشبختانه به دلیل کم بودن تعدادشان در برابر مستمعین سخنرانی، راه به جایی نبردند.
در پایان مراسم این جمع اندک دلواپس، اقدام به مسدود کردن راه خروجی مسجد محل سخنرانی با هدف تعرض به مهندس علی حسینی کردند که با تمهیدات مقامات شهرستان و دخالت به موقع نیروی انتظامی ، قضیه ختم به خیر شد.

http://www.seratnews.ir/files/fa/news/1394/9/4/236484_732.jpg
این مراسم قرار بود در روز پنج شنبه گذشته برگزار گردد که به دلیل برخی فشارها به متولیان بیت الزهرا ( محل اعلام شده همایش در هفته پیش ) به محل و روز دیگری موکول شد.
لازم به ذکر است که سخنران جلسه ، مهندس محمدرضا علی حسینی از مبارزین قبل از انقلاب اسلامی است و حدود ۵ سال در زندانهای پهلوی محبوس و مدتی نیز در کمیته مشترک ضدخرابکاری با مقام معظم رهبری هم سلول بوده است و دارای رابطه عاطفی نزدیکی با معظم له می باشد.
پس از انقلاب نیز تا پایان جنگ تحمیلی در سال ١٣۶٨ به عنوان مدیرکل مخابرات استان ایلام در مناطق جنگی مشغول خدمت بوده و جانباز ۵٠ درصد میباشد.
متاسفانه عده ای قلیل که منافعشان با حضور استخوان خرد کرده های انقلاب و پشتیبانان واقعی نظام و ولایت به خطر می افتد ، به امید برگشت به روزهای اختلاسهای میلیاردی، دست به اقدامات غیر قانونی و ضد امنیتی میزنند و برخورد با علی مطهری در شیراز ، موسوی لاری در ورامین و علی حسینی در ملایر در راستای همین آرزوست .
شکل گیری این اتفاقات در روزهای نزدیک به انتخابات مجلس این گمانه را تقویت می کند که ترس از تشکیل مجلسی مقتدر و بدون وابستگی به کانونهای قدرت و ثروت ، علت اصلی متشنج کردن اوضاع توسط دلواپسان است .
زیرا همانگونه که معمار کبیر انقلاب فرمود ” مجلس در رأس امور است ” و مجلسی ضعیف زمینه ساز فساد قدرتمندان.

۴ نظر

 1. یکسری افراد برای بزرگ کردن خودشون دارن این که موضوع رو بزرگ میکنن واسه بهر برداری خودشان هم اصلاح طلبان هم اون طرفی ها!!!

 2. مهندس علی حسینی
  از مردان نیک است و ب هم زدن اجتماعات اینچنینی
  بغیر از اینکه تفکرات را رادیکال کند و از عدالت و انصاف دور نماید نتیجه ای ندارد
  آقایان مخالف اگر حرفی دارند
  مثل انسانهای متمدن باید حرف بزنند
  با های و هوی نمیشود کاری پیش برد

 3. در کشوری که قانونمندی وظیفه همگان است ، چرا عده ای اندک می خواهند فرا قانونی عمل کنند ، هر گروه شناسنامه داری می تواند درخواست راهپیمایی یا تشکیل جلسه بدهد و قانون هم باید پشتیبان باشد ، ما انقلاب کردیم که بتوانیم حداقل حرفمان را بزنیم ، و در انتخابات موثر باشیم و دیدگاه اکثریت باید در کشور عمل شود

 4. عده ای منافع حزبی و گروهی را به منافع ملی ترجیح می دهند و آگاهانه چوب لای چرخ دولت بر آمده از آرای مردم می گذارند و تازه خودشان را انقلابی هم می پندارند و ادعای مسلمانی هم دارند ، در سالهایی که سوار کار بودند برای ملت چه ارمغان آوردند؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا