سرخط خبرهای سازمان

اطلاعیه سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور اطلاعیه ای از ملت بزرگوار ایران برای شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن دعوت به عمل آورد.

در این اطلاعیه آمده است: بی شک حضور ایرانیان در بزنگاه های تاریخی همواره پشتیبان مسوولان و امیدی برای آینده بهتر این مرز و بوم بوده است و راهپیمایی روز ۲۲ بهمن می تواند همچون رویداد بزرگ سال جاری در ۲۴ خرداد که سبب روی کار آمدن دولت شایستگان، راستگویان و تدبیر و امید شد، دلهایمان را متوجه آینده ای که بهتر از امروز است سازد.

این اطلاعیه می افزاید: بدون تردید شرکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمادی از دفاع از امنیت ملی کشور بوده و دولتمردان را در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و دیپلماسی قوی‌تر خواهد ساخت و منافع ملی را در کنار وحدت ملت و گروه های سیاسی افزایش می دهد.

در پایان اطلاعیه سازمان آمده است: سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در کنار سایر احزاب و گروه های اصلاح طلب کشور و نیز مردمی که در تمام سالها دلبستگی خود به میهن را نشان داده اند برای حضور در این راهپیمایی اعلام آمادگی می نماید و امیدوار است این موضوع زمینه ای  باشد تا همه در کنار هم بتوانیم در کنار تدابیر شایسته دولت دکتر روحانی آینده ای بهتر را برای فرزندان این سرزمین نوید دهیم.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا