سرخط خبرهای سازمان

بیانیه سازمان عدالت و آزادی منطقه فارس به مناسبت تشییع یکصد شهید دفاع مقدس

سازمان عدالت و آزادی منطقه فارس با صدور بیانیه ای از مردم شهیدپرور خطه‌ی فارس برای تشییع یکصد لاله پرپر شده دفاع مقدس، دعوت به عمل آورد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: «مردم ایران اسلامی، از هر جبهه و جناح سیاسی که باشند، در تکریم و تعظیم و تجلیل یاد و نام شهدا و بزرگ‌داشت مقام آنها همدل و همسخن‌اند. هیچ گروهی حق ندارد خود را قیم و متولی شهدا دانسته، مخالفان و رقبای سیاسی خود را به دوری و روی‌گردانی از راه شهدا متهم کند.»

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین
وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ (آل‌عمران/۱۶۹)
بار دیگر فضای استان فارس با عطر حضور شهدای والامقام جنگ تحمیلی عطر و بوی معنویت و ایثار گرفته است و مردم این خطه فرزندان گلگون‌کفن و غیور ایران اسلامی را بعد از سال‌ها به آغوش خواهند کشید. تکریم و تعظیم شهدا در حقیقت، بزرگ‌داشت ایمان، غیرت، شجاعت، حریت، شکست‌ناپذیری و عزم و اراده‌ی یک ملت در پایداری، ظلم‌ستیزی و عزت‌طلبی است. شهدای والامرتبه‌ی ما با هدیه‌ی خون خود به پای درخت این ملک و ملت، بقا و دوام آن را تضمین کردند و امروز کشور ما هرچه از استقلال و عزت و مردمسالاری و معنویت دارد به برکت خون پربرکت آنهاست. مردم ایران اسلامی، از هر جبهه و جناح سیاسی که باشند، در تکریم و تعظیم و تجلیل یاد و نام شهدا و بزرگ‌داشت مقام آنها همدل و همسخن‌اند. هیچ گروهی حق ندارد خود را قیم و متولی شهدا دانسته، مخالفان و رقبای سیاسی خود را به دوری و روی‌گردانی از راه شهدا متهم کند.
اعضای سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منطقه‌ی فارس، ضمن تجلیل و گرامی‌داشت یاد شهدای گلگون‌کفن اسلام، به‌ویژه شهدای جنگ تحمیلی، و با تأکید بر جدیت و صحت دغدغه‌های ارزشمند استاندار محترم فارس درخصوص پرهیز از بهره‌برداری سیاسی و انتخاباتی از مراسم پرفیض و معنوی تشییع شهدا، عموم مردم شهیدپرور خطه‌ی فارس را به حضور پرشور در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای تازه‌ تفحص شده دعوت می‌کنند و خود نیز در روز تشییع، در کنار استاندار خدوم، انقلابی و متعهد فارس، در این گردهم‌آیی معنوی شرکت خواهند کرد.
سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منطقه‌ی فارس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا