سرخط خبرهای سازمان

رییس ستاد انتخابات اصلاح طلبان اصفهان: بهترین راه تغییر، شرکت پرشور مردم در انتخابات است

 

رییس ستاد انتخابات اصلاح طلبان شهرستان اصفهان گفت: برای تغییر اوضاع و پیش رفت کشور هیچ راهی جز برگزاری انتخابات و صندوق های رای وجود ندارد. به گزارش ایسنا، محمدرضا امامی در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت اصلاح طلبان اصفهان برای حضور در انتخابات اظهار کرد: با توجه به شرایط حساس منطقه و جهان، اصلاح طلبان با تمام ظرفیت و توان خود با لیست های مشخص در انتخابات شرکت می کنند.

وی افزود: با ائتلاف فراگیری که توسط احزاب و گروه ها و مشاوران رییس دولت اصلاحات تشکیل شده است، میزی تحت عنوان میز اصفهان شکل گرفت که کلیات کار از تهران ابلاغ می شود، اما در کل استان ها کار خود را انجام می دهند و لیست های خود را اعلام می کنند.

رییس ستاد انتخابات اصلاح طلبان شهرستان اصفهان افزود: اصلاح طلبان تا زمان اعلام نهایی تایید یا رد صلاحیت ها وضع موجود را می پذیزند تا شورای نگهبان و هیئت نظارت و اجرایی مرکزی تعدادی از افراد را به گردونه انتخابات بازگردانند.

امامی با اشاره به میز استان اصفهان، ادامه داد: در این میز هماهنگی در خصوص سیاست های کلی اصلاح طلبان انجام می شود. دستورالعمل ها و هماهنگی های لازم انجام می گیرد، اما در کل برای انتخابات مجلس، احزاب و گروه های هر استان و شهرستان خود تصمیم می گیرند و پس از هماهنگی با تهران کارها ادامه می یابد.

وی تاکید کرد: هدف اصلاح طلبان اصفهان این است که مجلسی کارامد تشکیل شود. مجلسی که نماینده آن بتواند منافع ملی را تشخیص دهد. زمانی که رهبری از برجام حمایت می کنند نمایندگانی در مجلس این موضوع را به باد انتقاد می گیرند که قطعا این نمایندگان منافع ملی کشور را به خطر می اندازند.

وی تاکید کرد: با همین وضعیت، اصلاح طلبان هم در اصفهان می توانند لیست ببندند و حتی کاندیداهای تایید صلاحیت خود را نیز مشخص کرده ایم، البته امیدواریم افراد دیگری نیز به لیست تایید صلاحیت ها اضافه شوند تا بتوانیم لیست محکم تری ببندیم.

رییس ستاد انتخابات اصلاح طلبان شهرستان اصفهان با اشاره به اینکه از مردم عزیز می خواهیم وارد صحنه انتخابات شوند، اظهار کرد: هیچ راهی جز انتخاب و صندوق های رای وجود ندارد و باید بدانیم که برای تغییر راهی به جز صندوق های رای وجود ندارد.

امامی خاطرنشان کرد: بهترین راه تغییر در حضور پرشور مردم در انتخابات نهفته است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا