سرخط خبرهای سازمان

نهایی شدن لیست ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان اصفهان؛ سهم ۴۰درصدی زنان

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، مهدی مقدری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از اتمام فرایند انتخاب لیست اصلاح‌طلبان اصفهان، حیدرعلی عابدی، ناهید تاج‌الدین، مسعود حمیدی، مینو خالقی و کورش محمدی به عنوان پنج کاندیدای ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان اصفهان معرفی شدند.

وی افزود: از مشخصات بارز این لیست، میانگین سنی جوان ۴۵ سال و سهمیه دو زن از ۵ نفر است که این مسئله نشان دهنده اهمیت این موضوع و  مشی اصلاح‌طلبان در اصفهان است.

سخنگوی شورای راهبردی اصلاح‌طلبان استان اصفهان ادامه داد: اصلاح‌طلبان از ابتدای سال فرایند حضور در انتخابات را با طراحی شورای راهبردی اصلاح‌طلبان اصفهان آغاز کرده و در ماه‌های گذشته چندین مجمع عمومی برگزار شد.

مهدی مقدری اضافه کرد: بعد از نگرانی‌هایی که نسبت به صلاحیت کاندیداها وجود داشت، خوشبختانه توانستیم در حوزه انتخابیه اصفهان لیستی با حضور زنان جوانان پزشکان و فرهنگیان و همچنین فعالیت‌های حوزه مدنی و محیط زیست بسته شد.

وی درباره وضعیت حامیان دولت و تعامل آنها با اصلاح‌طلبان استان اظهار کرد: در یک جلسه فشرده توانستیم به جمع‌بندی برسیم و به احتمال زیاد حامیان دولت در استان نیز از همین لیست حمایت می‌کنند.

مقدری به شعار اصلاح‌طلبان اشاره  کرد و گفت: امید آرامش و رونق اقتصادی شعار اصلی اصلاح‌طلبان است که مبتنی بر حل مشکل از طریق ثبات سیاسی و امنیتی دنبال می‌شود، جذب سرمایه‌گذاری خارجی محیط زیست و نگاه مهم به اقتصاد جزء مهم‌ترین برنامه‌های کاندیداهای استان است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا