سرخط خبرهای سازمان

دعوت سازمان عدالت و آزادی از کنشگران اصلاح طلب و تحول خواه برای همراهی با ستادهای “گام دوم”

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

دعوت به حضور فاعلانه شهروندان در ستادهای انتخاباتی اصلاح طلبان

شهروندان فاعلانه سرنوشت خود را رقم می زنند. نظاره گری  و بی تفاوتی؛ نتیجه اش تحریم، بحران، رکود، آتش افروزی و تاراج ثروت ها ، مهاجرت نخبگان، متخصصان، اتلاف نیروها و بحران های محیط زیستی است.

رخوت شهروندان، یعنی راضی شدن به آن که اراده دلواپسان، آینده ایران و ایرانی را رقم زند، آن گونه که دولت و مجلس دلواپسان مصلحت های جناحی و گروهی را به جای منافع ملی و حقوق شهروندی نشاند.

گام اول را با برکشیدن امید و نشاندن دکتر حسن روحانی بر مسند ریاست جمهوری شهروندگونه برداشته ایم. امروز زمان تغییر و نوسازی خانه ملت است. بایسته تداوم امید و برداشتن گام دوم، زدودن دلواپسی از مجلس و نشاندن نمایندگان همراه و همسو با اراده های مردم است. نمایندگانی که حقوق شهروندی، صلح، امید، آرامش، رونق اقتصادی، مدارا و گفتمان ملی راپاسداری و تضمین کنند.

اعتقاد راسخ داریم که تحقق مطلوب و نیل به مقصود، که نشاندن نمایندگان حقیقی مردم بر کرسی های خانه ملت، تغییر و نوسازی مجلس است, تنها بسته به حضور و قامت آراستنی شهروندگونه ممکن است. قامت آراستن به اتحاد اراده های مختاری که اصلاحات را باور دارند و باورشان فراتر از ذهن در کردارشان ظهور می یابد.

از این رو سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی، از تمامی اعضاء، هواداران، کنشگران جامعه مدنی و شهروندان دعوت می کند که با حضور فعالانه در ستادهای انتخاباتی اصلاح طلبان در سراسر کشور، با گرمای حضورشان انجماد سکون را بشکنند و مردم گونه صلاح مملکت را رقم زنند. باشد که همگی با هم ۷ اسفند درخشش امید را جشن بگیریم.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

۲۸ بهمن ۹۴

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا