سرخط خبرهای سازمان

سخنگوی شورای عالی: لیست ائتلاف گام دوم کشور نهایی شده و تغییر نخواهد کرد

سخنگوی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان کشور گفت: لیست نهایی ائتلاف در سراسر کشور از طریق شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان تکمیل و تغییر نخواهد داشت.

الهام فخاری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی گام دوم از نهایی شدن لیست ائتلاف گام فراگیر اصلاح طلبان و دیگر حامیان دولت خبر داد و گفت: لیست نهایی ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان نهایی شده و از شهروندان و علاقمندان اصلاحات و اعتدال درخواست می شود لیست امید(ائتلاف ۹۲-گام دوم) که حاصل توافق اجماعی اصلاح طلبان و همه حامیان دولت، دربردارنده ی لیست مجلس شورای اسلامی و لیست خبرگان مردم، را با نشان و امضای رسمی شورای عالی مبنای شناسایی و رای به کاندیداها قرار دهند.

وی درباره لیست ها و سایت هایی که لیست های جعلی منتشر می کنند گفت: ملاک کار برای ما منابع رسمی شورای عالی سیاست گذاری است و تنها منبع رسمی شورا جهت دریافت لیست امید(ائتلاف ۹۲-گام دوم) پایگاه اطلاع رسانی گام دوم معرفی شده است.

رئیس روابط عمومی شورای عالی سیاست گذاری با تاکید بر اینکه لیست های موازی، لیست های جعلی و رای دادن غیرلیستی، از جمله تهدیدها و آفت ها در شرایط کنونی است گفت: از همه شهروندان تقاضا می شود با امضای ائتلاف و برای پیروزی برنامه و رویکرد، به همه لیست، از مشهور تا نوظهور، زن و مرد، رای کامل لیستی نوشته شود.

عضو هیات رئیسه شورای عالی سیاستگذاری ادامه داد: ما در شرایطی پرچالش، با پایبندی به عهد خود برای حفظ آرامش و امید در چارچوب قانون، لیست کنونی را طی مرحله ها و در کارگروه های تخصصی فراهم آورده ایم. اینک نوبت مردم است که با حضور خود این روند پر فراز و فرود را به سرانجام برسانند.

وی در پایان گفت: از دوستداران اصلاحات و توسعه کشور می خواهیم با حضور فعال در فضاهای خانوادگی، دوستانه، و اجتماعی با معرفی لیست امید، برای پیروزی ائتلاف ۹۲-گام دوم به سرلیستی آقای دکتر عارف، تلاش کنند. این حق و مسوولیت قانونی، وظیفه ما در برابر آینده خود، جامعه و ایران اسلامی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا