سرخط خبرهای سازمان

باخت سنگین اصولگرایان مازندران در انتخابات

انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران با مشارکت بالای مردم و باخت سنگین اصولگرایان همراه بود.

 

 مازنی خبر | انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران با مشارکت بالای مردم در ۷ اسفند برگزار شد و در نهایت اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید موفق به کسب اکثریت کرسی های مجلس شدند.در حوزه انتخابیه بهشهر ، نکا و گلوگاه در صورتی که احمد مقیمی در لیست اصولگرایان قرار داشت ، مردم این حوزه انتخابیه و حامیان دولت ،‌ شاعری را روانه خانه ملت کردند.

در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود ،‌ در صورتیکه باقر پیشنمازی و منصور زارعی در لیست اصولگرایان حضور داشتند ولی مردم و اصلاح طلبان با رای خود علی اصغر یوسف نژاد و محمد دامادی را برگزیدند.

در حوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه و جویبار در صورتیکه علی ادیانی و کمال علیپور در لیست اصولگرایان قرار داشتند ولی مردم عبدالله رضیان یکی از گزینه های مورد حمایت اصلاح طلبان را راهی مجلس کردند.

در حوزه انتخابیه بابل در صورتیکه اصولگرایان علی اکبر ناصری و عابدین مومنی را مورد حمایت خود قرار داده بودند ولی مردم علی نجفی یکی از گزینه های اصلاح طلب را راهی خانه ملت کردند و دیگر گزینه اصلاح طلبان نیز به مرحله دوم راه یافت.

در حوزه انتخابیه آمل ، رقابت بین کاظمی دینان گزینه مورد حمایت اصولگرایان و عزت الله یوسفیان ملا گزینه مورد حمایت اصلاح طلبان با پیروزی یوسفیان ملا به پایان رسید.

در حوزه انتخابیه نوشهر ، چالوس و تنکابن مردم از بین کاظمی گزینه مورد حمایت اصولگرایان و احمدی لاشکی گزینه مورد حمایت حامیان دولت ، به گفتمان اعتدال و احمدی لاشکی رای دادند.

در حوزه انتخابیه تنکابن ، رامسر و عباس آباد مردم این منطقه شریعت نژاد گزینه مورد حمایت اصلاح طلبان را بر مشایخی گزینه مورد حمایت اصولگرایان ترجیح دادند.

در حوزه انتخابیه نور و محمود آباد از بین فیاضی گزینه مورد حمایت اصولگرایان و علی اسماعیلی گزینه مورد حمایت گفتمان اعتدال ، مردم رای به اسماعیلی دادند.

و تنها در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار نانواکناری گزینه مورد حمایت اصولگرایان توانست راهی خانه ملت شود در صورتیکه نانواکناری هم چهره ای معتدل دارد.

موفقیت بزرگ اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید در استان مازندران ، در صورتی به دست آمد که اصولگرایان با تمام قوا به تبلیغ گزینه های مورد حمایت خود در ۹ حوزه انتخابیه استان پرداخته بودند ولی مردم با انتخاب هوشیارانه خود ، بار دیگر رای به اصلاح طلبی و اعتدال در مازندران دادند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا