سرخط خبرهای سازمان

بیانیه سازمان عدالت و آزادی منطقه فارس خطاب به مردم و منتخبان استان فارس

بوی باران | سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منطقه فارس با صدور بیانیه ای ضمن تبریک به مردم فارس و منتخبان اصلاح طلب و اعتدالی این استان و شهر شیراز, آمادگی خود را برای همکاری مشاوره ای و فنی با ایشان اعلام کرد. متن کامل بیانیه به شرح زیرست:

 

به نام خدا

مردم شریف و رشید استان فارس

 

حضور گسترده و حماسی شما در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی بار دیگر رشد و کمال یافتگی مدنی و سیاسی فارس و فارسیان را به معرض دید ایرانیان و جهانیان گذاشت. مردم فهیم شهرستان‌های استان فارس، به‌ویژه شیراز، این شهر صلح و اصلاحات و ادب، برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار این خطه افزودند و به‌رغم تمام ناملایمات، تنگ‌نظری‌ها و مضایقی که در طول سالیان گذشته بر سر راه تکاپو و نشاط سیاسی و فرهنگی استان قد علم کرده و راه وزش رایحه‌ی اصلاحات و اعتدال را تنگ نموده بود، با اعتمادی شگفت‌انگیز به «لیست امید» و احترامی معنادار به فراخوان قافله‌سالار محبوب و خردمند جریان اصلاحات، حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی، نمایندگانی را برگزیدند که بستر بالندگی گفتمان اصلاحات و مشی اعتدال‌گرایی را، که همان خط اصیل حراست عقلانی و خردمندانه از آرمان‌های انقلاب اسلامی و تحکیم مشروعیت مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی است، هموارتر سازند.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منطقه‌ی فارس، ضمن سپاس از مجریان و ناظران این انتخابات شکوهمند و قدردانی از حضور تاریخ‌ساز ملت در این میدانِ تأثیرگذار و دعوت از مردم برای تکمیل این گام بلند در دور دوم انتخابات، به منتخبین ملت، به‌ویژه راه‌یافتگان اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرای استان فارس یاد‌آور می‌شود که کامیابی آنها‌ محصول مثلث خرد جمعی و اجماع احزاب اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا، امضای پرحرمت سید اصلاحات، و اعتماد و اقبال خالصانه‌ی مردم رشید و فهیم استان است. ازاین‌رو مسؤولیتی تاریخی بر دوش این عزیزان قرار گرفته است که هرگونه تعلل و بی‌اعتنایی به آن،‌ اعتبار و حرمت آن اجماع و امضا را خدشه‌دار خواهد ساخت. این نمایندگان، برآمده از هر جریان سیاسی که باشند، امروز نماینده‌ی تمام مردم فارس هستند و شرایط فعلی کشور ایجاب می‌کند که در عین تعهد به خاستگاه‌ و تبار فکری خویش، از رقابت‌ها، تنش‌ها و حاشیه‌های بی‌حاصل، کناره گیرند و در مسیر تحقق آرامش، آشتی ملی، رونق اقتصادی و پاسداری از حقوق شهروندی مردم، تمام تلاش خود را به‌کار بندند.

این سازمان به عنوان یکی از احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه‌ی اصلاحات، از این برادران خاضعانه تقاضا می‌کند که در طول دوران نمایندگی، ذره‌ای از پیگیری مطالبات به‌حق مردم استان و تلاش بی‌وقفه در راه رشد و توسعه‌ی فرهنگی، سیاسی و اقتصادی این خطه‌ی پاک و زرخیز، دست نکشند و در پایان دوران چهارساله‌ی نمایندگی خود، کارنامه‌ای از خود بر جای گذارند که هم ایزد پسندد، هم ملت!

ما ضمن اعلام آمادگی برای هر نوع مشاوره و همکاری فکری و فنی با عزیزان نماینده در راستای انجام بهینه‌ی وظایف نمایندگی، به مردم عزیز و شریف استان اطمینان می‌دهیم که عملکرد عزیزان نماینده، به‌ویژه راه‌یافتگان به مجلس از لیست امید را به‌دقت زیر نظر گرفته و برای حراست از اعتماد مردم به معرفی‌کنندگان این لیست، از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنیم.

 

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منطقه‌ی فارس

۹۴/۱۲/۱۴

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا