سرخط خبرهای سازمان

پیام تبریک رئیس شورای منطقه‌ی فارس به مسؤول شعبه‌ی استانی حزب ندای ایرانیان به مناسبت اخذ مجوز فعالیت استانی

مسعود رهبری، رئیس شورای منطقه‌ی فارس سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در پیامی خطاب به مسؤول شعبه‌ی استانی حزب ندای ایرانیان در استان فارس، اخذ مجوز فعالیت آن حزب در این استان را به وی تبریک گفت و برای همکاری‌های دوجانبه‌ی میان اعضای سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی و حزب ندای ایرانیان اعلام آمادگی کرد.

متن کامل این پیام را در زیر می‌خوانید.

بسمه‌تعالی

برادر گرامی جناب مهندس سیداحمد موسوی
رئیس شورای منطقۀ حزب ندای ایرانیان در استان فارس
صمیمانه‌ترین سلام‌ها و خالصانه‌ترین درودهای برادران و خواهران خود در سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی را پذیرا باشید.
اخذ مجوز فعالیت شهرستانی حزبِ توانمند ندای ایرانیان در استان فارس، یکی از امیدبخش‌ترین اخبار سیاسی در روزهای اخیر بود که نوید آینده‌ای پرنشاط‌تر و فضای سیاسی بالنده‌تری را به همراه دارد. تولد هر تشکیلات و حزب سیاسی به‌مثابۀ فراهم‌آمدن بستری جهت ایفای رسالت‌های بزرگ اجتماعی و تقویت بدنۀ کارشناسی آیندۀ نظام سیاسی و تأسیس باشگاه و دانشگاهی سالم به‌منظور تربیت نخبگانی بصیر، آگاه، شجاع و سیاست‌مدارانی متعهد و کارآزموده است. در جهان پیچیده‌ی کنونی، ایفای فریضهٔ مهم و حیات‌بخش «امر به معروف و نهی از منکر» و نهادینه‌سازی امر «نظارت اجتماعی»، که کلید مصونیت جوامع از انواع فساد و انحراف است، جز در قالب احزاب توانمند، شناسنامه‌دار و معتبر، امکان‌پذیر نیست. دفاع کارآمد از حقوق شهروندان، انتقال مسالمت‌آمیز مطالبات اجتماعی به حاکمیت، شناسایی، غربال و معرفی چهره‌های کارآزموده و ضمانت‌دار جهت تصدی سمت‌های اجرایی و تقنینی، کنترل تنش‌های اجتماعی و تقویت مشروعیت مردمی نظام‌های سیاسی، از کارویژه‌هایی است که تنها از عهدۀ احزاب و تشکل‌های سیاسی و مدنی برمی‌آید و هیچ نهاد حاکمیتی، حتی با صرف هزینه‌های سنگین، از قابلیت توفیق در این عرصه‌ها برخودار نیست.
در این میان‌، حزب ندای ایرانیان، به‌مثابه‌ی حزبی سراسری، پرظرفیت، متعهد به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و اهداف جنبش سرفراز اصلاحات و با اتکا به چهره‌ها و عناصر ارزشمند، نخبه، باتجربه، جوان و پرانگیره‌ای که زیر چتر خود گرد آورده است، بی‌تردید، تجربه‌ای درخشان از فعالیت حزبی و تشکیلاتی را در سراسر کشور و ازجمله در استان فارس رقم خواهد زد.
ما اعضای سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منطقۀ فارس، حزب ندای ایرانیان و اعضای فرهیختۀ این تشکیلات را همراه و همپای استراتژیک خود در پیمودن مسیر صعب و پرسنگلاخ دفاع از اسلام رحمانی، جمهوریت نظام اسلامی، صلح جهانی و دموکراسی‌خواهی دانسته، دست در دست شما و دوشادوش شما، به‌فضل خداوند، گردنه‌های سخت راه را با سربلندی پشت سر خواهیم گذاشت.
والعاقبه للمتقین
۱۳۹۵/۵/۳۰
مسعود رهبری
معاون سیاسی دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی و رئیس منطقۀ فارس

unnamed.jpg

photo_2016-08-22_00-27-00.jpg

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا