سرخط خبرهای سازمان

حذف فرمانداران اصلاح‌طلب و ابقای فرمانداران احمدی‌نژادی در استان اصفهان!

اختصاصی بوی باران | بر اساس خبرهای شنیده شده بوی باران، برخی از فرمانداران اصلاح‌طلب و حامی دولت روحانی در استان اصفهان در آستانه تغییر زیر فشار نماینده های نزدیک به پایداری استان هستند.

بر پایه این گزارش‌ها، با فشار نماینده های نزدیک به پایداری در استان اصفهان، زرگرپور استاندار اصفهان بنا به تغییر فرماندارانِ حامی دولت و جایگزینی فرماندارانِ نزدیک به این نماینده های راستگرا دارد. در یکی از این موارد، تاجمیری فرماندار حامی دولت در فریدن که کارنامه اجرایی و مقبولیت بسیار خوبی در منطقه غرب استان دارد، در آستانه تغییر است. شنیده ها حاکی از آن است که این تغییر به درخواست ترکی نماینده نزدیک به جبهه پایداری منطقه و قبول آن توسط استاندار اصفهان است.

این در حالی است که بسیاری از فرمانداران دولت احمدی نژاد از جمله فرمانداران اصفهان، نجف آباد و نطنز کماکان در پست های خود باقی مانده اند.

تحلیل گران منطقه معتقدند همراهی استاندار اصفهان با فرمانداران و فعالان راستگرای استان یکی از عوامل پیروزی و قدرت گرفتن مجدد نیروهای تندرو اصولگرا در استان بوده و این تغییرات پس از پیروزی آنها در انتخابات مجلس قابل پیش بینی بوده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا