سرخط خبرهای سازمان

سخنگوی سازمان عدالت و آزادی: امیدواریم رییس جمهور از فرصتِ ترمیم کابینه برای تعمیق توسعه فرهنگی و اجتماعی و سیاسی استفاده کند

اختصاصی بوی باران | سخنگوی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با  ضروری دانستن ترمیم کابینه روحانی این اقدام را امری در راستای مطالبات مردم دانست و افزود: یکی از مطالبات مردم از ریاست جمهوری، توانا ساختن دولت و ترمیم کابینه می‌باشد که اکنون محقق گردیده است.
محمدرضا بزمشاهی خاطرنشان ساخت: هرچند وزرایی که تغییر یافتند تلاش‌هایی در سه سال گذشته داشتند، اما متاسفانه نتوانستند عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهند. وی تصریح کرد: بعضی از این وزیران با آنکه صلاحیت‌های فردی خوبی دارند، اما مدیرانی ناهماهنگ در رده‌های میانی منصوب کرده و بیشتر از آن‌که به دنبال اجرای برنامه‌های مورد نظر باشند، روند امتیاز دادن به رقبا را پیش گرفتند. در یک مورد نیز وزیری ضعیف که حتی توان جذب اعتبار برای دستگاه خود نداشت زمینه نارضائی یکی از اصلی‌ترین اقشار جامعه را فراهم آورده بود.
عضو شورای مرکزی سازمان در ادامه گفت: پس  از عبور از بحران بین‌المللی و امضای توافق‌نامه برجام که اقدامی درخور تحسین و ستایش است و همچنین روند رو به بهبودِ وضعیت اقتصادی، اکنون وقت آن رسیده که دولت  مطالبات فرهنگی و اجتماعی و توسعه سیاسی را نیز مورد نظر قرار دهد و ترمیم کابینه می‌تواند در این راستا تعبیر گردد.
بزمشاهی تاکید کرد: مطالبات جوانان، فرهنگیان و هنرمندان از بخش‌های معطل مانده دولت بود که اکنون فرصتی برای تحقق بخشی از آن فراهم گردیده است و امیدواریم رییس جمهور از این فرصتِ به وجود آمده برای توسعه فرهنگی و اجتماعی و سیاسی بهره کافی را برده و با معرفی گزینه‌های مورد قبول شبکه حامیان و هم‌پیمانانِ خود، اقشار مختلف جامعه را نیز نسبت به آینده امیدوار سازد.
وی در پایان خاطرنشان ساخت: آنچه مهم‌تر از کنار گذاشتن وزیران ضعیف است، افراد جایگزین آنان است؛ مطالبه حامیان ریاست محترم جمهوری معرفی افرادی توانا و آگاه و فهیم به جای این سه وزیر و تلاش آنان در انتخاب همکارانی هماهنگ و دارای سلامت مالی و فکری است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا