سرخط خبرهای سازمان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان در واکنش به خبر بازداشت معاونش: از ایشان خبری ندارم!!!

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان دستگیری یکی از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان را تایید کرد.
حسن رحیمی دادستان اصفهان در گفت و گو با  خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان با تایید دستگیری یک نفر در اداره کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: این فرد حدود ۲۰ روز پیش با اتهامات مالی  دستگیر شده  است و اعلام نام فرد تا تایید حکم نهایی  امکان پذیر نمی باشد.

در همین رابطه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر شایعات موجود در خصوص دستگیری یکی از مدیران آن اداره  با اتهامات مالی در رابطه با برگزاری کنسرت ها گفت: مدتی است که ایشان در مجموعه حضور ندارند و از ایشان خبری ندارم. حبیب رضا ارزانی ادامه داد: صحت و سقم این شایعات را باید مراجع قضایی مشخص کنند.

به گزارش ایسنا، چندی است شایعاتی مبنی بر دستگیری یکی از کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در خصوص دریافت وجوه غیر قانونی از محل برگزاری کنسرت ها در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

 

۲ نظر

 1. تو که راست میگی آقای ارزانی!!!
  مگه این همون معاونی نبود که همه جوره قبولش داشتی؟!
  واقعا ضعف مدیریت حبیب ارزانی در بین تمامی مدیران استان مثال زدنی هستش
  یک معاونش که اینجوری متهم
  اون یکی معاون هم برادر ۳۰ ساله اش و همه کاره ارشاد
  این یعنی فامیل بازی

 2. کمتر از سه هفته از دستگیری ح.آ معاون هنری و سرپرست معاون مالی اداره کل ارشاد استان اصفهان به اتهام تخلفات مالی، امیر ارزانی معاون فرهنگی ارشاد استان اصفهان و برادر کوچکتر حبیب رضا ارزانی مدیرکل ارشاد استان اصفهان از سمت خود استعفاء کرد و ارزانی نیز استعفاء برادرش را پذیرفت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا