سرخط خبرهای سازمان

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی: پیام مهم رای اعتماد اکثریت مجلس به وزاری پیشنهادی، پاسداشت امید بود

ایرنا | سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور پیامی، رای اعتماد اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی به گزینه‌های پیشنهادی رییس جمهور برای سه وزارتخانه‌ را رای عقلانیت و تداوم امید دانست. متن پیام به این شرح است:

iifj - sazman

بسم الله الرحمن الرحیم

در این بزنگاه که عده‌ای سیاست را ملک طلق خود می‌دانند و آشکارا بر دوستداران میهن و جمهوری اسلامی می‌تازند، رای اکثریت نمایندگان مجلس دهم نشان داد که با وجود هیاهوی غوغاسالاران، بار دیگر خانه ملت بر مدار عقلانیت مورد انتظار و سریر جمهوریت قرار گرفت.
بی‌تردید این رویداد، رهآورد انتخابات هفتم اسفند بود که بر همگان آشکار ساخت آنجا که کنشگران اصلاح‌طلب، تحول‌خواهان و شهروندان مسوول در عرصه سیاسی مشارکت فعال داشته باشند و مطالبه محورانه به دنبال تعیین  سرنوشت‌شان باشند و رخت انفعال از تن درآورده و پای صندوق رای حاضر گردند، اراده عمومی آنها منتج به خیر و صلاح ملک و میهن می‌شود.
امروز شاهدیم که قاطبه نمایندگان مجلس دهم را نمی‌توان با شعار و تشویش و ایجاد هجمه و تکرار واژه‌های نخ‌نما شده تحت تاثیر قرار داد. سوای اینکه عزم مجلس در همراهی و هم آوایی با دولت، کام دلواپسان را تلخ کرد، صدای استمرار و حیات گفتمان اصلاح‌طلبی و تحول‌خواهی را در مجلس با رای اعتماد به وزرای پیشنهادیِ رییس جمهور طنین انداز نمود.
سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی بر این باورست که پیام مهم رای امروز اکثریت مجلس، پاسداشت امید بود. از این رو، باید وفاق مجلس و دولت را پاس بداریم و از این هم‌افزایی در راستای حل مشکلات مردم و توسعه همه جانبه مملکت بهره بریم و امید به آینده‌ای روشن را برای ایرانیان به ارمغان بیاوریم.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

۱۱ آبان ۹۵

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا