سرخط خبرهای سازمان

علی بَحرانی مدیر مدرسه مجازی کنش‌گری سیاسی و اجتماعی باران شد

اختصاصی بوی باران | دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور حکمی “مدیر مدرسه مجازی کنش‌گری سیاسی و اجتماعی باران” وابسته به این حزب را منصوب کرد. مقدری در این حکم علی بَحرانی، عضو شورای منطقه فارس حزب را به مدت دو سال منصوب نمود.

گفتنی است، علی بَحرانی کارشناس ارشد حمل و نقل دریایی است و تجربه کنش‌گری حزبی و نهادهای جامعه مدنی را در کارنامه خود دارد. وی تا کنون کارگاه‌های آموزشی متعددی را به عنوان تسهیل‌گر در نهادهای مدنی و دانشجویی برگزار کرد که می‌توان به دوره‌های فساد اداری و مسوولیت شهروندی، مدیریت نیروهای داوطلب، مسوولیت اجتماعی سازمان، کارآفرینی هنری، مدیریت آموزشی در سازمان‌های اجتماعی و مدیریت استراتژیک سازمان‌های مردم‌نهاد اشاره کرد.

 

متن حکم صادره به شرح زیرست:

جناب آقای علی بحرانی

عضو محترم شورای منطقه فارس سازمان

با سلام

نظر به شایستگی علمی_آموزشی و تجربه مفید و ارزشمندی که در حوزه کنش‌گری اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در شما سراغ دارم و با توجه به رای شورای سیاست‌گذاری مدرسه کنشگری سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی، به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان “مدیر مدرسه مجازی کنش‌گری سیاسی_اجتماعی باران”  منصوب می‌شوید.

امیدوارم، با انگیزه و همتی که در شما وجود دارد و تلاش و همراهیِ گروهی شورای سیاست‌گذاری و مدیران دپارتمان‌های مدرسه، در پیشبرد برنامه‌های آموزشی و خدمات‌رسانی به کنش‌گرانِ علاقمند سربلند و پیروز باشید؛ تا از تجربه نخستین مدرسه کنش‌گریِ حزبی کشور با افتخار یاد شود.

 

مهدی مقدری

   دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا