سرخط خبرهای سازمان

پیام تبریک سازمان عدالت و آزادی حوزه نجف آباد به فرماندار جدید شهرستان

درپی انتصاب جناب آقای سهراب مظفرنجفی به فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد نمایندگی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در این حوزه پیام تبریکی برای ایشان ارسال کرد. متن کامل پیام:
جناب آقای مظفرنجفی، فرماندار محترم شهرستان نجف آباد
انتصاب حضرتعالی که از مدیران شایسته، دلسوز و فهیم این استان می باشید، چشم‌انداز روشنی فراسوی نگاه فعالان عرصۀ سیاسی، فرهنگی و اجتماعی شهر علم و ایثار و جهاد، نجف‌آباد گشود. رجای واثق داریم که این انتخاب، سرآغاز راهی پر امید در مسیر شکوفایی بیشتر شهرستان و استفاده از نخبگان و کارشناسان متعهد و دلسوزِ مردم ایثارگر این دیار و نویدبخش فضایی پرنشاط در عرصه‌های مختلف آن خواهد بود. امید است با اتکال به خداوند متعال و درایت جناب‌تان و تلاش و بهره‌گیری از اصناف و تشکل‌های گروهی مختلف، پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر این خطه رقم بخورد.

سید محسن حسینی پور
نماینده سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی
حوزه شهرستان نجف آباد

از سوابق آقای مظفر نجفی می توان به حضور در نهاد نهضت سواد آموزی استان اصفهان, شهردار شهرهای بلداجی و سامان در چهارمحال بختیاری, بخشدار مرکزی و معاون فرمانداری شهرستان فارسان از توابع چهار محال بختیاری, بخشدارمرکزی سمیرم, بخشدار مرکزی و معاون فرماندار مبارکه و معاونت فرمانداری خمینی شهر اشاره کرد.
ایشان در زمان دولت های نهم و دهم از کار برکنار و به عنوان کارشناس در استانداری اصفهان به فعالیت خویش ادامه داد.
با پیروزی دولت تدبیر و امید, مظفرنجفی جزء اولین فرماندارانی بود که در استان اصفهان منصوب شد و به عنوان فرماندار نایین معرفی گردید. او هم اکنون به جای سیروس محمودی به عنوان فرماندار ویزه شهرستان نجف آباد انتخاب شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا