سرخط خبرهای سازمان

رییس منطقه آذربایجان غربی سازمان عدالت و آزادی در گفتگو با ایلنا: اصلاح‌طلبان در اندیشه فتح تمام کرسی‌های شورای شهرهای آذربایجان غربی هستند

سعید فرجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنای آذربایجان غربی گفت: شورای هماهنگی اصلاحات استان و شهرستان ها در هماهنگی با فعالین شاخص اصلاح طلب شهرها در حال تدوین برنامه های مدیریت شهرها  و انتخابات شوراها، برای ورود تمام و کمال به بحث انتخابات شوراهای شهر است.

فرجی با اشاره به برنامه های قابل تامل و خوب شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان کشور اظهار کرد: بزرگان اصلاحات کشور در قالب شورای عالی سیاستگذاری کشور تحت ریاست دکترعارف، با بررسی نقاط ضعف و قوت دور گذشته فعالیت این شورا در انتخابات مجلس، به سمت مرتفع شدن برخی مسایل و حل آنها در انتخابات سال آتی هستند و در این خصوص گام‌های اساسی برداشته شده است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: با نهایی‌شدن معرفی رابطین میز استان‌های شورای عالی سیاستگذاری که اخیراً اعلام شد، انتظار می‌رود عزیزان دبیران میزها با سعه صدر بیشتر و بدون حب و بغض‌های خاص به کمک احزاب اصلاح طلب شهرستانها شتافته و شوراهای سیاستگذاری اصلاح طلبان شهرها را تشکیل دهند.

عضو مرکزی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات آذربایجان‌غربی به برنامه‌های اصلاح‌طلبان برای شوراهای شهر اشاره کرد و اظهار داشت: شورای هماهنگی اصلاحات استان و شهرستان ها در هماهنگی با فعالین شاخص اصلاح طلب شهرها در حال تدوین برنامه‌های مدیریت شهرها و انتخابات شوراها، برای ورود تمام و کمال به بحث انتخابات شوراهای شهر است. اصلاح طلبان به فکر فتح تمامی کرسی های شوراهای شهر و روستای استان هستند.

رئیس سازمان عدالت و آزادی منطقه آذربایجان غربی به برنامه های تشکل متبوع خود نیز اشاره کرده و گفت: سازمان ما نیز در تمامی شهرهایی که نمایندگی فعالیت دارند، همراه و همگام و متحد با دیگر احزاب و نیروهای اصلاح طلب در حال آماده سازی نیروهایش برای ورود به انتخابات شوراهای شهر است. بسیاری از نیروهای سازمان در شهرهای استان از پتانسیل بالایی برای رای آوری و حضور در انتخابات شورای شهر پنجم برخوردار هستند و ما در سازمان عدالت و آزادی استان در حال برنامه ریزی برای این امر مهم هستیم.

وی در مورد اعلام لیست های انتخاباتی شوراها بیان کرد: شوراهای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان و شهرستان‌ها با بررسی و وفق دادن سازوکارهای اعلامی از سوی شورای عالی مرکز و آئین نامه اجرایی، همراه با دبیران میزها، پس از بررسی میزان موفقیت و سازمان آرای کاندیداها و مخصوصاً رویکرد اصلاح طلبانه داشتن نامزدها، لیست های خود را اعلام می دارد.

فرجی توجه به تخصص افراد در کنار تفکر اصلاح‌طلبانه نامزدها را مهم عنوان کرده و افزود: متاسفانه به غلط شوراهای شهر و روستا سیاسی شده‌اند. باید در لیست‌ها حضور متخصصین در حوزه مسایل اقتصادی، مدیریت شهری، فرهنگی، ترافیک و حتی بهداشت را در نظر گرفت و در این دور از انتخابات، شوراهای سیاستگذاری به این امر توجه دارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا