سرخط خبرهای سازمان

همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس؛ برگزاری یازدهمین کنگرﮤ سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در نیمه بهمن ماه

اختصاصی بوی باران| رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات سازمان عدالت در مصاحبه با بوی باران، از برگزاری یازدهمین کنگره ی سازمان عدالت و آزادی در نیمه بهمن‌ماه خبر داد.
علی ناظم زاده با اشاره به بیستمین سالگرد تاسیس حزب گفت: ” برنامه هیات اجرایی کنگره و ستاد پاسداشت بیستمین سالگرد تاسیس، برگزاری ویژه برنامه ای به مناسبت بیست ساله شدن حزب همزمان با یازدهمین کنگره است که در روز جمعه پانزدهم بهمن ماه  در اصفهان برگزار خواهد شد.

عضو شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی از دعوت میهمانان و سخنرانان ویژه  برای کنگره یازدهم خبر داد و اظهار کرد: ” میهمانانی از مجلس و دولت و نمایندگان احزاب و جمعی از کنشگران سیاسی و اجتماعی در مراسم افتتاحیه ی کنگره حضور خواهند داشت. وی افزود: برای بخش نخست برنامه دو سخنران ویژه برای سخنرانی در موضوع مرتبط با تجربه تحزب در ایران با نگاه به سابقه بیست ساله سازمان عدالت و آزادی دعوت شده اند.
ناظم زاده ادامه داد: دستور ویژه‌ کنگره ی یازدهم، بررسی و تصمیم گیری حزب درباره‌ نامزد انتخابات ریاست جمهوری و تصویب سیاست های کلان انتخاباتی سازمان عدالت و آزادی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خواهد بود.

علی ناظم زاده در پاسخ به سوال درباره‌ی انتخابات دبیرکل، شورای مرکزی و هیات داوری حزب توضیح داد: بنا به تصمیم شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی به دلیل انتخابات پیش رو و نیاز به تمرکز ارکان فعلی بر موضوع انتخابات، انتخاب دبیرکل، شورای مرکزی و هیات داوری به کنگره ی سال ۱۳۹۶ موکول شد که پس از انتخابات ریاست جمهوری و احتمالا در اوایل تابستان برگزار می شود.

رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات سازمان عدالت و آزادی در پایان با اشاره به حضور اعضای حزب از سراسر کشور بیان داشت: بر اساس سهمیه بندی انجام شده، اعضای حزب از ۱۵ استان کشور که دفتر منطقه‌ا‌ی حزب در آن تاسیس شده به اصفهان خواهند آمد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا