سرخط خبرهای سازمان

انتقاد رییس منطقه اصفهان سازمان عدالت و آزادی از کج سلیقگی در انتخاب سخنران مراسم ۲۲ بهمن اصفهان

اختصاصی بوی باران | رییس منطقه اصفهان سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی ضمن انتقاد از انتخاب سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان، آمادگی اعضای حزب را برای شرکت در راهپیمایی این روز دعوت کرد.

مهدی معنوی خاطرنشان ساخت: با توجه به شرایط کنونی منطقه و نیاز به همدلی و اتحاد میان نیروهای سیاسی، راهبرد آشتی ملی را مهمترین نیاز حال حاضر ایران می دانیم و وظیفه سیاستمداران و کنشگران حزبی است تا در تحقق این ضرورت گام بردارند. وی افزود: همان گونه که در قطعنامه پایانی کنگره اخیر سازمان عدالت و آزادی آمده است، ایجاد و تقویت همدلی و وفاق در میان ملت و پرهیز از تفرقه و خودی و غیرخودی کردن از سوی صاحبان قدرت لازم است و باید تلاش کنیم فضای سیاسی و اجتماعی جامعه به سوی آرامش سوق داده شود.

عضو دفترسیاسی سازمان عدالت و آزادی در ادامه با انتقاد از انتخاب قالیباف به عنوان سخنران مراسم ۲۲ بهمن اصفهان افزود: انتظار مردم از مسوولان استان اصفهان این بود که در چنین شرایطی سخنرانی دعوت کنند که شائبه رفتار جناحی و انتخاباتی ایجاد نکند. معنوی گفت: در این روزها که انتقادهای سنگینی نسبت به نحوه مدیریت و عملکرد قالیباف به اوج رسیده است، انتخاب ایشان کج سلیقگی برنامه ریزان این مراسم ملی و فراجناحی است.

رییس منطقه اصفهان سازمان عدالت و آزادی در پایان تاکید کرد: اعضای سازمان ما نیز همچون سایر دلسوزان و علاقمندان کشور برای تبدیل این روز ملی به مراسمی برای نشان دادن همبستگی و وحدت ملی در راهپیمایی شرکت خواهند کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا