سرخط خبرهای سازمان

مقدری، دبیرکل سازمان عدالت و آزادی: مبارزه با فساد با شعار و کارنامه ضعیف محقق نمی‌شود / کارنامه اصولگرایان برای شفافیت و مبارزه با فساد مبهم است / اقای رییسی چرا در ٨ سال دولت احمدی نژاد که معاون اول قوه قضاییه بود با فساد برخورد جدی نکرد؟!

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی درباره شعار مبارزه با فساد ابراهیم رییسی در انتخابات پیش رو خاطرنشان ساخت: ما از شعار مبارزه و فساد و شفاف سازی استقبال می کنیم و آن را یک گام به جلو برای استقرار الگوی حکمرانی خوب می‌دانیم و جای خشنودی دارد که شعار مبارزه با فساد سال ٩٢ دکتر روحانی و اصلاح‌طلبان امروز مورد توجه کاندیداهای اصولگرا نیز قرار گرفت.

مهدی مقدری افزود: آقای رییسی توضیح دهد چگونه در ٨ سال دولت احمدی نژاد که فساد گسترش یافت و ایشان معاون اول قوه قضاییه بودند، نتوانستند فساد را کنترل کنند؟! چگونه ملت باور کند در حالیکه ایشان در سطوح بالای قوه قضاییه بود به این مهم دست پیدا نکرد ولی اینک شعارش را میدهد؟!

رییس دفترسیاسی سازمان ادامه داد: نمی‌توان سخن از مبارزه با فساد به زبان آورد و در عین حال مقامات ارشد دولت احمدی نژاد را در راس ستاد انتخاباتی اقای رییسی شاهد باشیم! مردم حجم فسادهای گسترده دولتهای نهم و دهم را فراموش نمی‌کنند و خوب میدانندآنها چه بلایی بر سر کشور آوردند.

مقدری افزود: راهبرد مبارزه با فساد با شعار و کارنامه ضعیف تحقق نخواهد یافت؛ بلکه مکمل این راهبرد شفافیت و آزادی رسانه هاست. در هیچ کشوری فساد ریشه کن نشد مگر آنکه آزادی رسانه ها به منظور شفاف سازی و نقش نظارتی بر عملکرد دولتها محترم شمرده شده و قوانین و دستورالعمل های صریحی برای آن وضع گردیده باشد.

مقدری در پایان خاطرنشان ساخت: کارنامه اصولگرایان نقاط مبهمی در زمینه شفافیت، مبارزه با فساد و پذیرش آزادیهایِ کنترل کننده فساد در خود جای داده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا