سرخط خبرهای سازمان

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان: از تخریب دیگران منع شده ایم

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان گفت: سخنان آقای روحانی در ستاد پخش و عنوان خواهد شد. اما به این دلیل که به اخلاق و انسانیت پایبند هستیم و این موضوع از بایدهای آقای روحانی و دولت او است، از تخریب دیگران به شدت منع شده ایم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، علی نکویی امروز (جمعه) در آیین رسمی افتتاح ستاد انتخاباتی روحانی در اصفهان اظهار کرد: ارکان ستاد استان اصفهان شکل گرفته است. ستاد مرکزی، معاونین و مسئولان همه تعیین شده و وظایف به درستی مشخص شده است. از امروز با جدیت و کوشش انجام وظیفه خواهند کرد.

وی ادامه داد: ستاد مرکزی واقع در خیابان میر و در مقابل هلال احمر اصفهان قرار دارد. در ستاد جناب روحانی ضمن اینکه اکثریت اعضا را احزاب تشکیل داده اند اما ستاد متعلق به هیچ حزب و گروهی نیست. در واقع از احزاب گوناگون حضور دارند اما خود ستاد حزبی نیست و متعلق به همه مردم است.

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان افزود: ستاد تلاش خواهد کرد که در شأن آقای روحانی عمل کند. بنابراین در ستاد آقای روحانی رعایت همه قوانین الزامی است. سخنان آقای روحانی در ستاد عنوان خواهد شد اما به این دلیل که به اخلاق و انسانیت پایبند هستیم و این موضوع از بایدهای آقای روحانی و دولت او است، از تخریب دیگران به شدت منع شده ایم.

نکویی گفت: در ستاد همچون تمام طول دولت آقای روحانی نقد به گذشته را می پذیریم. اما نقدی که درست، صحیح و سازنده باشد. در ستاد به روی همه مردم باز است. امسال شاهد شور، هیجان و علاقه مندی دو چندانی بین مردم هستیم که این نشان می‌دهد آگاهی مردم افزایش یافته است. امیدواریم بتوانیم در ستاد آقای روحانی به اندازه کافی شفاف و جوان پسند کار کنیم.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا