سرخط خبرهای سازمان

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی در جمع مردم تیران و کرون: مردم ما ثابت کردند حکمرانی خوب را همراه با حکمرانی شهری خوب می‌خواهند

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در جشن پیروزی دکتر روحانی در جمع مردم شهرستان تیران و کرون ضمن بیان این‌که ایرانیان در این انتخابات بار دیگر قدر صندوق‌های رای را دانستند، خاطرنشان ساخت: مردم ما در این انتخابات توامان توسعه شهرها و کشور را خواستار شدند و به اصلاحات و میانه‌روی برای ادامه مسیر سازندگی ایران رای دادند.

مهدی مقدری ادامه داد: ایرانیان نشان دادند دموکراسی و نهادهای دموکراتیک همچون زنجیره‌ای است که بر پایه آن هم می‌توان شهرها را ساخت و هم ایران توسعه‌یافته را به پیش برد.

منتخب مردم اصفهان در شورای شهر افزود: مردم ما ثابت کردند حکمرانی خوب را همراه با حکمرانی شهری خوب می‌خواهند و رای به لیست امید در کلان شهرها موید این ادعاست.

مقدری در ادامه تاکید کرد: امروز شاهدیم حتی روستاها و شهرهای کوچک ما به جای اسیر شدن در دام پوپولیسم، به عقلانیت و تدبیر رای داده‌اند؛ این سرمایه عظیم را باید پاس بداریم.

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی گفت: معتقدم در دولت دوازدهم تغییرات ملموس‌تری برای مردم نمایان خواهد شد و کام ملت شیرین می‌گردد.

منتخب مردم اصفهان در شورای شهر در پایان سخنانش افزود: اینک که انتخابات به پایان رسیده، ما باید به رقبای انتخاباتی‌مان به چشم سرمایه‌هایی برای کشور نگاه کنیم ورقابت‌ها را به انرژی برای توسعه ایران تبدیل کنیم.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا