سرخط خبرهای سازمان

بیانیه سازمان عدالت و آزادی در محکومیت حوادث تروریستی تهران: حوادث بزدلانه‌ای از این دست، بیشتر از گذشته ما را با یکدیگر متحد و همدل می‌سازد

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای، ضمن محکوم نمودن حادثه تروریستی تهران خاطرنشان ساخت این حادثه تروریستی بیش از هرچیز بیانگر درماندگی و بزدلی افرادی است از پرچم داریِ ملت قهرمان ایران در مبارزه بی امان با تروریسم، به تنگ آمده‌اند. متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

“پروردگارا بر دل‌های ما شکیبایی فرو ریز و گام‌های ما را استوار دار و ما را بر گروه کافران پیروز فرما”.

بقره، آیه ۲۵۰

ملت صبور و استوار ایران

سال‌هاست که گَرد شوم تروریسم در منطقه آشوب‌زده ما پراکنده است و تروریست‌های وحشت‌زا نظیر داعش، همه روزه همسایگان ما را مورد حمله و هجمه قرار داده‌اند؛ اما تاکنون نتوانسته‌اند در عزم راسخ ملت‌ها برای مبارزه بی‌درنگ با ترور و خشونت خللی وارد سازند.

حوادث تروریستی در حرم حضرت امام خمینی (ره) و هدف قرار دادن خانه ملت، بیش از هرچیز بیانگر درماندگی و بزدلی افرادی است از پرچم داریِ ملت قهرمان ایران در مبارزه بی امان با تروریسم، به تنگ آمده‌اند.

ملت بزرگ ایران

سیمرغِ ایرانی از پس سال‌هایِ جنگ تحمیلی و از بطن خاکستر خشونت و ترور، راست قامت و استوار برخاست و آتشین‌تر از همیشه به سوی آینده حرکت کرد. اطمینان داشته باشیم که حوادث بزدلانه‌ای از این دست، بیشتر از گذشته ما را با یکدیگر متحد و همدل می‌سازد. لازم است در شرایط کنونی، آرامش و انسجام خود را حفظ کرده، به نیروهای زبده امنیتی، اطلاعاتی و نظامی اعتماد کامل داشته باشیم و ضمن پیگیری اخبار از کانال‌های رسمی، برای آسیب دیدگان این حادثه دعا کنیم.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی ضمن محکومیت این حادثه تروریستی، با ابراز تسلیت به خانواده‌های شهدای والامقام، آرزوی صبر و بردباری برای ایشان و بالاترین درجات را برای آن شهیدان بزرگوار از درگاه حق تعالی طلب می‌کند و اعلام می‌دارد در کنار مردم شریف ایران به انتظار مجازات عاملان آن خواهد نشست.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

۱۷ خرداد ۱۳۹۶

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا