سرخط خبرهای سازمان

گفتگو با فرامرز طاهری؛ دبیر شورای سیاست گذاری استان چهارمحال و بختیاری

فرامرز طاهری دبیر شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان چهارمحال و بختیاری در گفتگو با بوی باران:

اجماعی بی سابقه بین ستاد انتخاباتی و مجمع نمایندگان استان و فعالان سیاسی اصلاح طلب جهت توسعه ی استان شکل گرفته است.

فرامرز طاهری ، دبیر شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان افزود: در انتخابات اخیر هر چهار نماینده ی محترم استان از حامیان دکتر روحانی بودند و مخصوصا آقایان دکتر نوریان و دکتر کاظمی در جلسات متعدد و به طرق مختلف، مردم استان را به حمایت از دکتر روحانی فراخواندند.

طاهری رأی مردم استان به اصلاح طلبان را در این انتخابات بی سابقه دانسته و افزودند؛ دولتمردان باید پاسخ مناسبی به این رأی بدهند و خواست اجماعی مجمع نمایندگان استان و ستاد مرکزی دکتر روحانی برای تغییر را جامه ی عمل بپوشانند.

ایشان افزودند؛ شاهدیم که نمایندگان که از طیف های مختلف سیاسی و قومیتی هستند برای تغییر استاندار متفق القول می باشند به طوری که دکتر نوریان نماینده مردم شهرکرد و عضو فراکسیون مستقلین و همچنین دکتر کاظمی عضو فراکسیون امید و رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان و دکتر ربیعی و دکتر خالدی در مسیر بهبود اوضاع استان همداستانند.

از طرف دیگر مهندس رحمت حسینی رئیس ستاد ومرکزی دکتر روحانی در انتخابات دوازدهم خردمندانه اجماع نمایندگان را مورد حمایت همه جانبه ی ستاد مرکزی اعلام نموده اند.

طاهری ابراز امیدواری کرد که در دولت دوازدهم فصل جدیدی از انسجام نیروهای حامی و نخبگان سیاسی برای توسعه ی همه جانبه استان فراهم شود.

دبیر شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان چهارمحال و بختیاری درپایان نیروهای سیاسی استان را به تدوین برنامه های توسعه گرایانه دعوت نمودند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا