سرخط خبرهای سازمان

پیام تبریک سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی به استاندار جدید اصفهان

منطقه اصفهان سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در پیامی انتصاب محسن مهرعلیزاده به عنوان استاندار جدید اصفهان را تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهندس محسن مهرعلیزاده
استاندار محترم اصفهان
با سلام و احترام

نخست انتصاب شایسته ی جناب عالی را که از چهره های تراز ملی و از مدیران توانمند و برنامه ریز و از اصلاح طلبان خوشفکر و خدمتگزار هستید، شادباش گفته و مقدمتان را به خطه زرخیز و شهیدپرور اصفهان گرامی می داریم.

نگاهی به پیشینه ی مدیریتی ارزنده و تلاش کارساز شما در خدمت رسانی صادقانه به ملت و میهن در مناصب گوناگون به ویژه در جایگاه معاونت رئیس جمهور خاتمی، می تواند نویدبخش حل مشکلات ریشه ای و دراز دامنی باشد که در اثر سوء تدبیر و مدیریت نابسامان گریبانگیر مردم استان اصفهان شده و شرایطی سخت را برای مردم سختکوش این سامان رقم زده است.

بر جناب عالی پوشیده نیست که وضعیت بحرانی و به شدت خطرناک خشکی زاینده رود که تشنگی مردم و کشتزارهای پهناور این استان را در پی داشته و غبار فقر و فلاکت و بیکاری را بر چهره این مردمان نشانده؛ و از آن خسارتبارتر، تمدن مرکزی دیرپای فلات ایران را که همواره از این رود زنده و خروشان، سیراب و شاداب بوده است، در معرض فاجعه ای انسانی و خطرِ جدیِ نابودی قرار داده، نیازمند تدابیر فوری و اجماع سازی در سطح ملی است که امیدواریم با توان مدیریتی و ارتباطات گسترده و تاثیرگذاری که در مرکز کشور از آن برخوردارید این مشکل به شکلی منطقی و اصولی و با رعایت حقوق همه ذی نفعان، حل شده و بار دیگر زندگی و زایندگی به این رودِ تشنه، و شادابی و امیدواری به این مردمِ ستمدیده بازگردد.

کویرزایی و آلودگی های زیست محیطی و بیماری های خطرناک ناشی از آن نیز از دیگر معضلاتی است که سالیان درازی است گریبانگیر استان شده است و رفع آن نیازمند برنامه ریزی سنجیده و مدیریتی کارشناسانه است، در کنار این موارد توجه مهرآمیز به میراث فرهنگی و معنوی و صنایع دستی و هنر چشم نواز این خطه ی هنرپرور نیز ضروری می نماید.

مشکلات خرد و کلان شمار زیادی از بنگاههای اقتصادی و تجاری و ورشکستگی بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ در این قطب صنعتی کشور و بیکاری گسترده کارگران خدوم و زحمتکش و سیل مهاجرت از حاشیه به متن و توزیع نامناسب و غیرعادلانه ی امکانات در محدوده ی استان که پیامدهای اجتماعی منفی فراوانی به دنبال داشته، از دیگر مسائلی است که دل کارشناسان و آگاهان را به درد آورده و می طلبد برای حل و رفع آن، تدبیر و برنامه ریزی منسجمی صورت گیرد.

و در کنار همه این موارد و مهمتر از همه، پاسداشت “امید” مردم و ضرورت توجه به شادابی و نشاط اجتماعی و لزوم مشورت با صاحبان دانش و بینش و توجه به خرد جمعی حامیان دولت و دلسوزان استان، به عنوان پیش زمینه توسعه متوازن و پایدار، باید مدنظر قرارگرفته و انجام این مهم مجموعه ای از مدیران را می طلبد که به صورت جدی و صادقانه باورمند به برنامه ها و شعارهای اصلاح طلبانه رییس محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی باشند و در این راه از هیچ گونه تلاش و تدبیری فروگذار ننمایند و خواست اکثریت مردم را فدای زدوبندهای پشت پرده با مخالفان قسم خورده دولت و باج دادن به دلواپسان و افراطیون نکنند.

“سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی” به عنوان یکی از احزاب عضو شورای عالی سیاستگزاری اصلاح طلبان کشور و از حامیان دکتر روحانی در انتخابات، آمادگی خود را برای همکاری و همراهی با جناب عالی اعلام کرده و امیدوار است با بهره گیری از توانمندی های فراوان و ظرفیتهای کارشناسانه استان اصفهان در جبران عقب ماندگی ها و پیشبرد برنامه های دولت کریمه در این استان پیروز و کامیاب باشید و با کلید تدبیر و امید قفل فروبسته ی مشکلات استان را بگشایید. و من الله التوفیق.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی
منطقه اصفهان

هشتم آبان ماه ۱۳۹۶

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا