سرخط خبرهای سازمان

بیانیه سازمان عدالت و آزادی در پی اقدام غیرانسانی گروه جیش العدل

اختصاصی بوی باران | سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور بیانیه ای شهادت سرباز وطن، شهید دانایی فر را محکوم کرد. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“مَنْ قَتَلَ نَفْسًا بِغَیْرِ نَفْسٍ أَوْ فَسَادٍ فِی الْأَرْضِ فَکَأَنَّمَا قَتَلَ النَّاسَ جَمِیعًا وَمَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا”(مائده – ۳۲)

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی به شهادت رساندن سرباز بی گناه ایران زمین، شهید جمشید دانایی فر توسط گروه تروریستی جیش العدل را به عنوان اقدامی غیر انسانی و ددمنشانه محکوم می کند.

به شهادت رساندن یک عضو از خانواده ایرانیان در روزهای آغازین سال جدید به مثابه زخم زدن بر قلب یکایک مردم این کشور بوده و خاطره ای شوم و تاریک در اذهان آنان باقی خواهد گذاشت.

کشتن اسیر بی گناه گواه بی مروتی و ناجوانمردی قاتلان بی صفت و بیانگر پوچ بودن مدعای گروه های تکفیری چون جیش العدل مبنی بر آزادی خواهی است که آزادی خواهان راستین این دیار نه تنها آزادی را از راه خونریزی و عداوت نمی خواسته اند که صلح و همزیستی و کنش های مدنی را با آرمان های خود عمری است که پیوند زده اند.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با ابراز تسلیت به عموم هموطنان، برای خانواده ارجمند شهید دانایی فر  آرزوی صبر و بردباری در برابر چنین ضایعه ای داشته  و بالاترین درجات را برای آن شهید بزرگوار از درگاه حق تعالی طلب می کند.

بی شک انتظار عموم مردم ایران از دولت محترم و بالاخص وزارت امور خارجه این است که با پیگیری از مجاری بین المللی و حقوقی اقدامات پیشگیرانه و مجدانه را در جهت اقدام مشترک علیه جنگ طلبان منطقه به ویژه در کشور پاکستان انجام داده و زمینه آزادی هرچه سریعتر دیگر مرزبانان مظلوم را فراهم نماید.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

پنجم فروردین ماه ۱۳۹۳

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا