سرخط خبرهای سازمان

سازمان عدالت و آزادی، انتقال سفارت آمریکا به قدس و کشتار فلسطینیان را محکوم کرد

در پی انتقال سفارت ایالات متحده آمریکا در اسرائیل به قدس اشغالی و به خاک و خون کشیدن شماری از مردم مظلوم فلسطین که به این اقدام غاصبانه اعتراض کرده بودند، سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با انتشار بیانیه ای ضمن محکومیت این اقدام شرارت بار، انسان‌های آزادی خواه جهان را به اعتراض فراخواند. متن بیانیه سازمان به این شرح است:
بسم الله قاصم الجبارین
 به وعده خداوند ایمان داریم که ستمگران پایدار نیستند.
 به ایستادگی و استواری مظلومی که ستم‌پذیر نیست ایمان داریم و باور داریم این ایستادگی بنیان ستم را در هم می شکند. به بیت المقدس ایمان داریم که شهر مقدس همه ادیان توحیدی ابراهیمی و تلاقی گاه ایمان و مؤمنان است، باور داریم شهر مسلمانان، مسیحیان و کلیمیان را صهیونیزم نمی‌تواند مصادره کند. باور اصولی ما بر این استوار است که دولت اسرائیل، غاصب، نژادپرست و ضدانسانی است، و فلسطین مظلوم، سرزمینی اشغالی و دولت اسرائیل دولتی اشغالگر و تروریست است که برخلاف اصول حقوق طبیعی و انسانی ایجاد شده و به نقض گسترده و سیستماتیک حقوق بشر دست یازیده است.
سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی ضمن ابراز انزجار از اتخاذ سیاست ها و رویه های برخلاف موازین بین المللی توسط دولت آمریکا و به ویژه رئیس جمهور نابخرد و نابکار آن، انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس را اقدامی تحریک آمیز و ستمگرانه و خلاف اصول و قوانین بین المللی ارزیابی کرده و آن را محکوم می کند.
 ما ایستادگی مردم فلسطین برای پاسداشت بیت المقدس را دفاعی مقدس می دانیم و سرکوب این قیام و کشتار بی رحمانه معترضان فلسطینی را جنایتی بر ضد بشریت می شماریم؛ هر چند دولت کودک‌کش اسرائیل و حامیان آن بارها نشان داده اند به مقررات و معاهدات بین‌المللی و حقوق بشر هیچ‌گونه پایبندی ندارند ولی ما وجدان‌های بیدار و انسان‌های آزادی‌خواه جهان را که برای فراگیر شون عدالت و آزادی لحظه شماری می‌کنند، به اعتراض نسبت به این ستم بزرگ فرا می‌خوانیم و این فراز تسلی بخش و امیدآفرین از موعظه حضرت عیسای مسیح علیه السلام را زمزمه می کنیم که فرمود:
“خوشا به حال ماتم‌زدگان، زیرا تسلی خواهند یافت.
 خوشا به حال گرسنگان و تشنگان عدالت، زیرا سیر خواهند شد.
 خوشا به حال آنان که مهربان و باگذشتند، زیرا از دیگران گذشت خواهند دید.
خوشا به حال پاکدلان، زیرا خداوند را خواهند دید.
خوشا به حال آنان که برای برقراری صلح در میان مردم کوشش می کنند، زیرا اینان فرزندان خدا نامیده خواهند شد.
 خوشا به حال آنان که به سبب نیک کردار بودن آزار می بینند، زیرا ایشان از برکات ملکوت آسمان بهره مند خواهند شد. (انجیل متی)
سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی
٢۵ اردیبهشت ماه ١٣٩٧

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا